Sayfa 463/1006 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. Ben faizi pas geçer ve hatta yükselen kur nedeniyle 50 baz puan arttırır diye bekliyordum daha doğrusu mantık öyle diyordu ama yeni dönemde mantık işlemiyor. burası iyice öngörülemez bir ülke oldu o yüzden sisli havalarda çeşitlendirme yapmak şart. Diğer türlüsü kumara dönüyor. batarsın da çıkarsın da ama en önemlisi varlığı korumak
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Yapılan her indirim x2 şeklinde artırım yapılarak sonuçlanacak,genelde piyasanın tersine çalışıyor mb iletişim özürlü oldukları için ben de bu kez pas geçilecek diye bekliyorum.erdoğanın gücü maalesef döviz lobisine yetmiyor,her zaman en kritik anlarda çıkıp dövizi yükseltiyorlar çünkü tüm servetleri dövize bağlı,ortamlarda da faiz haram diye geziyorlar.

4. Faiz indirmek hiperenflasyon çift hane kur ve eninde sonunda daha yüksek faiz demek ve seçime az bir zaman kala bu durum nasıl tercih edilir diye beyin sorguluyor ama artık beyinle düşünmeyi bırakmak lazım çünkü zarar ettiriyor

Beynim iyice yoruldu.!!
    Su akarken testiyi yeterince doldurduk.!!
    Biraz tatil yapıp kafa dinlemek gerek.!!
    Kefenin cebi yok.!!
    Su akarken testi çabuk doluyor.!!
    Şahap bir efsanedir.!!
    Kıymetini biliniz.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Acizane gördüğüm;
    Teknik ve temel birlikte daha yakınsıyor...
    Öyle görünüyor ki bir nevi yıldız falı gibi...
    Son günlerde tarihsel astroloji dinamikleri de döngüsel olarak teknik ve temel analizi doğruluyor.
    Garip olan da bu...
    Mesela,
    2021=2001
    2022=2002
    2023=2003
    Bazı olaylar da benzerlik de var...
    Meraklısı inceler...
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Faiz indirmek hiperenflasyon çift hane kur ve eninde sonunda daha yüksek faiz demek ve seçime az bir zaman kala bu durum
    nasıl tercih edilir diye beyin sorguluyor ama artık beyinle düşünmeyi bırakmak lazım çünkü zarar ettiriyor
    Enflasyon, hiperenflasyon vatandaşın cebinden çaktırmadan para çalma sanatıdır.!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,115
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Beynim iyice yoruldu.!!
    Su akarken testiyi yeterince doldurduk.!!
    Biraz tatil yapıp kafa dinlemek gerek.!!
    Kefenin cebi yok.!!
    Su akarken testi çabuk doluyor.!!
    Şahap bir efsanedir.!!
    Kıymetini biliniz.!
    Bu ulke cok cabuk yorar oldu beni..

Bende mi gitsem bi daha??

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 463/1006 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları