Sayfa 79/124 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 625 - 632 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Uluun ve tmpol pptansiyel müşteriler. Bunlar için de kap düşerse balkaymak
    Biri gelir herhalde )

Tmpol çatı üzeri içinde yapmıyor özel arsa alıyor yapmak için ayrı bir yatırım..

Bu yatırımlar eskiden de vardı ama günümüzde enerji fiyatları ve Paris İklim anlaşması gereği hızlanacaktır.

Biz nasıl dayanırız bakalım )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. ah gesan ah ; 16 yılını borsaya vermiş , bu borsa aleminde becerilmedik bir yeri kalmamış bu uğurda iki tane de sermaye kayıp etmiş bir kekoyu midesi bile olmayan bir kardan adama yedirirsen var ya... yedirirsen o zaman suç bende değil, sende olur...elektrik ,yenilenebilir enerji ,yaptığın cirolar ,aldığın ihalelerin hepsi birer hikaye olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bu başlığı şu anda 5 kişi okumaktadır. (3 üye ve 2 ziyaretçi)

keko, kwon3+, mehmetyun

oh aşağıya bakıyorum kardan adam yok... gesana bakıyorum 36,14 olmuş ve artıda....elhemdülillah bu sefer de postu kurtardık....az daha midesi bile olmayan bir yaratığa yem olacaktık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yok dostum yok..bunu nereden çıkarıyorsun....yoksa sen de benim gibi trol müsün ?? bak kardan adam hepimizden şüpheleniyor artık..olmayan şeyleri burada paylaşıyoruz ..sonra adam alırsa ömür boyu bize burada küfür eder...
    Açıkçası ben grafik teknik taramasında gözüme çarptı daha sonra temel olarak incelemeye başlayınca daha da ilgimi çekti

Daha sonra sizin ve ata bilgi paylaşımları ile beraber kendimi teyitlemiş oldum. hisse neti de çok severim 2007 belki de 2006 dır sanırım buraya kayıt olup herşeyi buradan öğrendim

bilgi teyiti derken sizindi sanırım ben kendi matematigime göre 2023 sene sonu sermayesinin 6 katı kar edeceğine dair bir hesap yaptım. sizden de teyit olunca buradan devam ediyoruz.

kardan adamlar hep olacak severiz
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. keko boşvver fazla muhatap olma .herkes fıkrını yazıp gecsın..uğraştıkça bıtmez bu işler ..sen kendı ışine bak bence..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko boşvver fazla muhatap olma .herkes fıkrını yazıp gecsın..uğraştıkça bıtmez bu işler ..sen kendı ışine bak bence..
    dostum ben boşveriyorum da kardan adam boşvermiyor.... bana göre zaman zaman bizim de eğlenmeye hakkımız var...arada bir gırgır iyidir...kafayı dağıtır...kardan adam gibileri bize lazım...umarım bizden ayrılmaz...tabi ayrılmaması için bir tane de olsa gesan alması lazım ki takip edebilsin... ama mümkün değil ona gesan aldıramam..adamın gözü yukarılarda...hep tavan istiyor...

7. https://youtu.be/XfEYOV5RWeQ

neye yatırım yaptıgını bılmek lazım..

şirket enerjinin her alanında var..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Açıkçası ben grafik teknik taramasında gözüme çarptı daha sonra temel olarak incelemeye başlayınca daha da ilgimi çekti

Daha sonra sizin ve ata bilgi paylaşımları ile beraber kendimi teyitlemiş oldum. hisse neti de çok severim 2007 belki de 2006 dır sanırım buraya kayıt olup herşeyi buradan öğrendim

bilgi teyiti derken sizindi sanırım ben kendi matematigime göre 2023 sene sonu sermayesinin 6 katı kar edeceğine dair bir hesap yaptım. sizden de teyit olunca buradan devam ediyoruz.

kardan adamlar hep olacak severiz
    burası gerçekten de çok kaliteli bir forum...bende herşeyi bu tür sitelerden öğrendim...bilgi paylaşıldıkça güzel..katkı sunan herkese teşekürler....

Sayfa 79/124 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •