Sayfa 113/136 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 897 - 904 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Sabırla koruk helva, dut yağrağı atlas olur....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. forum nerdeyse en kalabalık sayfası ıyı bır kucu kyatırımcı kıtlesı olusmus gıbı ondan spek efendı dokım dıye debelenıyor olmasın

3. ah birleşim ah...daha ne kadar naz yapacaksın...gesan ablan bir ara tam 7 hafta naz yapmıştı da öyle harekete geçmişti... senin de oldu 4 hafta...illa ki bu süreyi mi dolduracan ?? sana aşık ky ları delirtmek mi istiyorsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ah birleşim ah...daha ne kadar naz yapacaksın...gesan ablan bir ara tam 7 hafta naz yapmıştı da öyle harekete geçmişti... senin de oldu 4 hafta...illa ki bu süreyi mi dolduracan ?? sana aşık ky ları delirtmek mi istiyorsun..

Alis yapmayi denedinz mi ?
    Tahtaci tam anlamiyla dalga gecioyr ,
    hisse 40TL
    emir verdim 40,5 cikti
    41 emir verdim
    41,2 cikti
    ... bakalim ne zaman gerceklesecek

dur keko , ekliyelim acelesi yok, yavas yavas ciksin
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku

Alis yapmayi denedinz mi ?
    Tahtaci tam anlamiyla dalga gecioyr ,
    hisse 40TL
    emir verdim 40,5 cikti
    41 emir verdim
    41,2 cikti
    ... bakalim ne zaman gerceklesecek

dur keko , ekliyelim acelesi yok, yavas yavas ciksin
    dostum benim ekstra nakitim yok...fuul hisselerdeyim...zaten hangi hisselerde olduğumu biliyorsunuz..ben brlsmde pozisyonumu muhafaza ediyorum...gerisi de kısmettir diyorum....kim ne yapıyorsa yapsın beni ilgilendirmez...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. elimdeki kocaer,atatp ve yeotk hisselerim tıpkı cuma günü olduğu gibi hep birlikte tavan olmuşlar...brlm ise şu anda naz yapıyor...şahsen ben bu nazını hoş görüyorum...iki ayda bana üç kat kazanç vermiş... gerekirse bir iki ay daha kendine dinlensin...gezsin .tozsun biraz eğlenerek zaman geçirsin...sonra da tatili bittikten sonra tekrar gelsin yoğun mesaisine başlasın...biliyorum pek çok ky sabrı sevmiyor...hemencicik pastasını yemek istiyor... bence cefa ,emek ,sabır çekmeden yiyeceğiniz pastanın da tadı olmaz...

görüyorsunuz kocaerde kaç aydır sabır çekiyorduk...son bir kaç iş günüdür de meyvemizi yiyiyoruz...kaliteli hissede sabır etmek gerek...tabi bunlara rağmen ben kimseye al ,sat veya tut tavsiyesi vermiyorum...herkes dilediği şekilde davransın...sonuçta vereceğiniz karar direk sizi etkileyecek...

ben tüm ky dostlara başarılar diliyorum...

Devre kesti. Teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdi baktım cevapladım dostum..ben sana başarılar diliyorum..
    39,80 tl maliyetle ortak oldum hisseye
    Keko bey sizi aylardır takip ediyorum her aldığınız hissede yok bu sefer tutmaz,artmaz,bir kere de olsa yanılır dediysem de tutturamadım.Sizde farklı bir şey var maşallah

İnşallah birleşim mühendislikte de çok büyük farkla tutturamam

Bol kazançlar ortaklar

Sayfa 113/136 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •