Sayfa 24/136 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 185 - 192 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    akd ye gore sağlam dökmüşler mılletı...
    marbaş çok trade ediyordu acaba onun mallarını aldılar mı ellerinden ?? ne kadar kaldı onun elinde ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    marbaş çok trade ediyordu acaba onun mallarını aldılar mı ellerinden ?? ne kadar kaldı onun elinde ??
    dostum ben eski aşkım yeo ya dondum be ,,orada düzeltme işi tamam gıbı,,ve halen daha çok ucuz,,157tl de vermıştım buradan fırsat verınce dayanamadım ,,bırleşım haftayada çok ıyı olacaktır..bol kazançlar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. marbaştan baskı kuruyorlar sürekli ,tahtacının satış yonunde ve baskı ıçın kullandığı hesap olabılır...yukarı trentte hep oradan satış geliyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum ben eski aşkım yeo ya dondum be ,,orada düzeltme işi tamam gıbı,,ve halen daha çok ucuz,,157tl de vermıştım buradan fırsat verınce dayanamadım ,,bırleşım haftayada çok ıyı olacaktır..bol kazançlar...
    hayrını gör dostum...ama nereye gidersen git nasibin kadar kazanacaksın.. ben kaldığım yerde durmaya devam etmek istiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayrını gör dostum...ama nereye gidersen git nasibin kadar kazanacaksın.. ben kaldığım yerde durmaya devam etmek istiyorum..
    katılıyorum kekocan ,yeo benım aşkım halka arzdan berı takıp ettiğim hısse ,,yıl sonu 1 mılyar kar rakamı bıle mumkun,,sektorun en ıyılerınden ve halen daha 13 mılyar pıyasa değerınden gidiyor,en az 30 mılyar olmalı,,bakalım nasıp...düzeltmenın buyuk kısmınıda tamamlamışken eve dönüş yaptım,,gerısı kısmetimize kalmış..

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    katılıyorum kekocan ,yeo benım aşkım halka arzdan berı takıp ettiğim hısse ,,yıl sonu 1 mılyar kar rakamı bıle mumkun,,sektorun en ıyılerınden ve halen daha 13 mılyar pıyasa değerınden gidiyor,en az 30 mılyar olmalı,,bakalım nasıp...düzeltmenın buyuk kısmınıda tamamlamışken eve dönüş yaptım,,gerısı kısmetimize kalmış..
    yeoda benim de 67 maliyetli çok ufak bir malım var...gitmesini bende istiyorum... ama burası bana bebek gibi görünüyor...geçmişte gesana çok benzetmiştim de son anda gesan almıştım...attığı kaplar çok güzel...sürekli de iş alıyor...arkasında rönesans holding de var...ben de bileşimden güzel şeyler bekliyorum...yeni girdiği ges işlerinde de büyüyeceğini düşünüyorum..

7. bileşimi gesanvari bir şirket olarak görüyorum...benzer yönleri çok...döviz bazlı çalışmaları...güçlü bir ekiplerinin olması...türkiyede yaptıkları işte en önlerde olmaları...sahada tecrübelerinin çok olması ges işinde de başarıya ulaşacaklarını bana düşündürüyor...bilançolarına da baktım 334 milyon civarı döviz fazlası da var..ayrıca birikmiş 100-150 milyon dolarlık işleri var...bu bile yıllık 3 milyardan fazla bir ciro yaratır ki geçen yılın iki katı olur...

bilançosunu merakla bekliyorum...

8. Kekom burda da ortağın oldun 50k ile ama burda çok yüksekten girdim 15.60 dan aslında 13 ten alabilirdim ama nasip değilmiş kL sağlıcakla
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 24/136 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •