Special Days Image
Sayfa 3/136 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1082 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Buna 500 lot yazmıştım hepsi gelmiş, girişime 300 lot talep etmiştim 9 lot gelmiş 😄

2.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Buna 500 lot yazmıştım hepsi gelmiş, girişime 300 lot talep etmiştim 9 lot gelmiş 😄
    Bizim 3000 talebe 495 gelmiş Sizin 500 talebinizin hepsi gelmiş mantıkta iyi kurdukları orantıda iyi bu nasıl halka arz ben böylesini ilk defa görüyorum demekki 1001 talep edene 166 verdi YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Bizim 3000 talebe 495 gelmiş Sizin 500 talebinizin hepsi gelmiş mantıkta iyi kurdukları orantıda iyi bu nasıl halka arz ben böylesini ilk defa görüyorum demekki 1001 talep edene 166 verdi YTD.
    Sayın SOrRrOS
    burada her yazılana inanmak insanı yanıltabiliyor,benimde 3000 talebime aynen sizinki gibi 495 adet geldi,birde dağıtım şeklini ve inceliklerini bilemediğimizden net yorum yapamıyoruz ve farklılıklar belkide buradan kaynaklanıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Aslında kucuk yatirimci için ilk defa bole bir ayrım olması güzel ilk basta küçük yatirimcinin tüm istediği kötü dagitmislar sonrada 1000 üstü basvurulara dagitmislar 9000 TL si olanla 55000 tlsi olan aynı lotu almış oldu

5.  Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    Aslında kucuk yatirimci için ilk defa bole bir ayrım olması güzel ilk basta küçük yatirimcinin tüm istediği kötü dagitmislar sonrada 1000 üstü basvurulara dagitmislar 9000 TL si olanla 55000 tlsi olan aynı lotu almış oldu
    ilk kez bir halka ırzda pardon arzda küçük para büyük parayı yendi,yedi yani.Helal olsun bu icadı çıkaranlara.Patronlar "Z" kuşağı olmasın sakın!!!!
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Açıldıgı gün butun 1000 lot altında alanlar satıcağından tavan cözülür. Küçüklerin malını alıp birdaha tavana götürebilirler yada %5 artı yapıp kapatırlar. Mal ne kadar az dağılırsa o kadar değerlidir.

7. İnsallah gesan carsamba acılırda onu tavan görenler belki satmaktan vazgeçer. Yoksa işi zor

8.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Açıldıgı gün butun 1000 lot altında alanlar satıcağından tavan cözülür. Küçüklerin malını alıp birdaha tavana götürebilirler yada %5 artı yapıp kapatırlar. Mal ne kadar az dağılırsa o kadar değerlidir.
    Siz sanırım 1000 lot altı alanlardan ve ilk seans satmaya niyetli olanlardansınız.Yani size göre 1001 lot ve üzeri alan büyük yatırımcı satmaz bekler ve istavritleri toplar aşağıdan.Bir by olarak bekleyip görelim o zaman kaçta satarız.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sayfa 3/136 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •