Sayfa 35/136 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Alttan destek atan bendim 18.80 den iş banktan 50k dah aldık hayırlısıyla alrkodan biraz mal bozduk umarım beni buraya gırtlak mlda sokmaz pala
    gesanda geçen yıl ben fuul maldaydım (tam 57 bin lotum vardı... ) ...onları bu gün satmamış olsaydım sermayem şimdikinin iki üç katı olacaktı... kaliteli hissede çok mal bereket getirir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 20,00 psikolojik seviyeyi geçersek !! önümüz ta çanak katlaması olan 25-26 lara kadar açılır...

enerjiler içinde bu ucuz rasyoları ile bence 20,00 psikolojik direnci çabuk kırılacak..bakarsınız bu gün için de bile kırılır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. gesanda ilkin 19,70 ten tam 41 bin adet almıştım..daha sonra 32,00 dan da 16 bin takviye etmiştim... ne güzel günlerdi o günler...sanırım öyle bir efsaneyi borsa hayatımızda bir daha zor yaşarız...ben gesanın telegram sayfasında elimde bu kadar mal var dediğimde aha sende bu kadar mal varsa bu hisse gitmez diyenlerin bir kısmı 32,00 dan 31,00 a kadar satış yapmışlardı... ama ben gesana güveniyordum...ardından gesan bir çıktı pir çıktı...borsanın efsanesi oldu...

4. Bugün de almaya devam, dün alfas’larımın tamamını verdim. 8 aydır en büyük hissem idi ve çok da güzel kazandırdı şükür, hala da çok beğendiğim bir şirket ancak buradaki pozisyonu arttırdım. An itibariyle portföyün %40ını buraya taşımış oldum. Bir başka hissem daha var, orada da bilanço bekliyorum, bilanço sonrası duruma bakacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanda ilkin 19,70 ten tam 41 bin adet almıştım..daha sonra 32,00 dan da 16 bin takviye etmiştim... ne güzel günlerdi o günler...sanırım öyle bir efsaneyi borsa hayatımızda bir daha zor yaşarız...ben gesanın telegram sayfasında elimde bu kadar mal var dediğimde aha sende bu kadar mal varsa bu hisse gitmez diyenlerin bir kısmı 32,00 dan 31,00 a kadar satış yapmışlardı... ama ben gesana güveniyordum...ardından gesan bir çıktı pir çıktı...borsanın efsanesi oldu...
    burda kaç lot vurdun sn.keko o yuzden mi tahta durdu bugun... tahtacı seni dökcem diye ugrasmasın...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    burda kaç lot vurdun sn.keko o yuzden mi tahta durdu bugun... tahtacı seni dökcem diye ugrasmasın...
    önceden ayırdığım kısım ile pozisyon almış iken hisse çıkışa geçti..yani ben sonradan almadım...tahtacılar da ilginin yüksek olduğu sektör ve hisselerde işlem yapmak isterler...brlsm de güzel beklentilere sahip..kısada zaman zaman döküm işleri olsa da orta ve uzunda bu hissenin güzel yerlere gideceğine inanıyorum...tabi bunları söylerken kimseye al ,sat, tut tavsiyesi vermiyorum...herkesin kararı kendinedir..kar da zarar da direk yatırımcının kendisini etkileyecektir....verdiğimiz kararların sonuçlarını bizzat biz yaşayacağız...bu hissede bana yetecek kadar malım var...enerj sektörü güzeldir...sanırım son zamanlarda kimsecikler enerjisiz kalmak istemiyor...

7. Bofa 722 bin finans da 659 bin lot satışta, bence fena durmuyoruz bu satışa rağmen.
    İş 1 milyon 25 bin lot alımda anlık

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bofa 722 bin finans da 659 bin lot satışta, bence fena durmuyoruz bu satışa rağmen.
    İş 1 milyon 25 bin lot alımda anlık
    teşekkürler.geçengünde yanılmıyorsam iş destek atmıştı yüklü

Sayfa 35/136 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •