Sayfa 51/136 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm hem sektöründen hem de endeksten bu saatten sonra pozitif ayrışır dedik mi ?? dedik...
    usd bazlı direnç geçilirse ne oluyordu kekocan,az kaldı hade bakem,,hedef kızılelma,,,güzeliz güzel..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    usd bazlı direnç geçilirse ne oluyordu kekocan,az kaldı hade bakem,,hedef kızılelma,,,güzeliz güzel..
    ben kekoyum dolardan anlamam ...neymiş dolar bazlı direnci ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben kekoyum dolardan anlamam ...neymiş dolar bazlı direnci ??
    ben bilmiyam onu teknikçiler bilu....ben tetmt aşkıma gidiyorum,brlşm senın olsun keko,,geçılırse haber et yeter..bakalım nereye katlayacak kendını,,kaç takla atarsa artıkın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ben bilmiyam onu teknikçiler bilu....ben tetmt aşkıma gidiyorum,brlşm senın olsun keko,,geçılırse haber et yeter..bakalım nereye katlayacak kendını,,kaç takla atarsa artıkın..
    koca pastayı bana mı bırakıyorsun... dikkat ediyorum sık sık gidip geliyorsun... umarım bazı şeyleri kaçırmasın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ben aldığımdan beridir bir kere dahi trade etmezken ayran gönüllü kwon dostum bir kaç defadır trade yapıyor... kim ona gülerse koşa koşa ona gidiyor...kwon dostum bak her gülene gidilmez..sonra pastadan da meyveden de oraletten de mahrum kalırsın... sana gülenlerin arkasında sopa olmadığı ne malum...

6. Maşallah, anlık 22.72 iyi duruyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Maşallah, anlık 22.72 iyi duruyoruz.
    boşuna demiyorum herkes kısmeti kadar faydalanacak diye...

gesanı ilk keşif edenlerden biriydim ,tüm beklentilerini ve potansiyelini biliyordum...gesan 20 kat gitti ama ben ancak 8 kat faydalanabildim.... geçen hafta 20 lerden aldırdığım bir dostum abe ben sattım ve 20 kat kazandım dedi... bazen sabır her şeydir...bilgiden de tecrübeden de üstün olabiliyor....

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    koca pastayı bana mı bırakıyorsun... dikkat ediyorum sık sık gidip geliyorsun... umarım bazı şeyleri kaçırmasın...
    Keko sen yenısın galiba ,,brlşm satılmaz alınır benim için ,, Tetmt zaten vardı yeni alım yapmam !!!!

Sayfa 51/136 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •