Sayfa 52/136 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben aldığımdan beridir bir kere dahi trade etmezken ayran gönüllü kwon dostum bir kaç defadır trade yapıyor... kim ona gülerse koşa koşa ona gidiyor...kwon dostum bak her gülene gidilmez..sonra pastadan da meyveden de oraletten de mahrum kalırsın... sana gülenlerin arkasında sopa olmadığı ne malum...
    Kekocan brlşm de yapmamız gereken trade vs yapılması gereken yerde yapıldı ,, hele şu 23/24 ler geçilsin nasıl koştuğunu göreceğiz brlşm in ,, Tetmt de sildiğim bır mıktar var onunda malıyeti gayet iyi ,, orada da hedef kızılelma
    Son düzenleme : kwon3; 07-08-2023 saat: 12:21.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko sen yenısın galiba ,,brlşm satılmaz alınır benim için ,, Tetmt zaten vardı yeni alım yapmam !!!!
    ha öyle söyle dostum...ben de brlsm satıp gittin sandım... doğrusu senin gibi bilgili ve tecrübeli birine buralardan satmayı pek yakıştıramamıştım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. tahtayı kim çizdi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    tahtayı kim çizdi...
    Yatırım finansman 783 bin bofa 332 bin lot alımda. İş 520 vakıf 461 garanti 323 ziraat 305er bin lot satıştalar

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Yatırım finansman 783 bin bofa 332 bin lot alımda. İş 520 vakıf 461 garanti 323 ziraat 305er bin lot satıştalar
    iş satışa geçmiş ilginç bayagıda satmış bugun...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    iş satışa geçmiş ilginç bayagıda satmış bugun...
    yüklü alanlar ister istemez bir kısmını realize etmek isterler...kendimizi onların yerine koyalım... sonuçta biri gider biri gelir...gesanda kaç defa oyuncular değişti...bayrak yarışı gibidir...biri belli bir yere getirir ardından da bayrağı başkası devir alır...ta ki temel ederine gidinceye kadar...(iyiken tahtaları derinlikli izlemiyorum..yine iyiken takasları takip etmiyorum... )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bir önceki çeyreğe göre efk azalmış kötü satışları artmasına rağmen ilk izlenim beğenmedim detaylı bakmak gerek kekonun yorumunu merakla bekliyor olacağım
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bir önceki çeyreğe göre efk azalmış kötü satışları artmasına rağmen ilk izlenim beğenmedim detaylı bakmak gerek kekonun yorumunu merakla bekliyor olacağım
    Bilanço mu açıklandı?

Sayfa 52/136 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •