Sayfa 65/136 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    az soluklansaydık keşke
    Kurban olayım bu tür şeyler söylemeyin...geçen gün bir ortağımız da hisse tavanda iken çok sıkılıyorum demişti..ardından tavanı çözüldü...zar zor günü yüzde 5 primle kapatabildik...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bıraz sonra taban olur ,,gecende bırı böyle dedi arkasından canına okudular ,kekonun duasıyla beraber
    Ben arkadaşı uyarmıştım...kötü etkileri oluyor...bu tür söylemler şükürsüzlüktür dedim...cezası olur dedim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Tavan da ne kadar alım olduğunu gören var mı ?

4.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Tavan da ne kadar alım olduğunu gören var mı ?
    596 bin lot alım var, bu ana kadar da 2 milyon 677 bin lot tavandan satıldı. 28.40-28.46 arasından da 1.8 milyon lota yakın satış olmuş.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben arkadaşı uyarmıştım...kötü etkileri oluyor...bu tür söylemler şükürsüzlüktür dedim...cezası olur dedim...
    suçlu ben değilim diyorsun yaniii,,,,bakalım obayı toplayıp suçluyu bulacağız artık,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    suçlu ben değilim diyorsun yaniii,,,,bakalım obayı toplayıp suçluyu bulacağız artık,,
    tabiki ben değilim.... ben uğurlu bir insanım dostum..inanmıyorsan cemaate sor... bak zaten ben alır almaz bu hisse topukladı... benim dışımda kimde arıyorsan ara suçu...

7. Bir de Kocaer i topuklatsan, sevabın daha bol olacak. Burdan spek amcaya selamlar. Seni seviyoruz. Tatlı dil belki spek amcayı yumuşatır

8.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Bir de Kocaer i topuklatsan, sevabın daha bol olacak. Burdan spek amcaya selamlar. Seni seviyoruz. Tatlı dil belki spek amcayı yumuşatır
    tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış... bakarsın işe yarar....

Sayfa 65/136 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •