Sayfa 72/136 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 569 - 576 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum FORTE dedim gelmedin.. bak bu sefer bekliyorum PAPİLON...burda olmanı çok isterim yoksa darılırım.
    Papilon halka açıklık %76
    Ama bilanço iyiydi diye hatırlıyorum, bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Papilon halka açıklık %76
    Ama bilanço iyiydi diye hatırlıyorum, bol kazançlar
    HALKA AÇIKLIK SADECE BİR SAYI SEVDİĞİMİZ DOSTLAR İÇİN UFAK Bİ TAVSIYE SADECE.

3.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    HALKA AÇIKLIK SADECE BİR SAYI SEVDİĞİMİZ DOSTLAR İÇİN UFAK Bİ TAVSIYE SADECE.
    halka açıklığı yüksek hisselerden ben uzak duruyorum...kimseye de tavsiye etmiyorum...iyi bir şey olsa ky ya bu kadar pay vermezler...dikkatli olunmalı diye düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Kekom KOCAER e biraz bulaştım. Ayrılırsan özelden bir haber et.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dostum inan ev ,iş ,borsa , derken kafam çok karışıyor...özelden kimseye yazamıyorum dostum...kocaer uzun vadeli tutulmasında yarar görüyorum ama tahtacısını hiç sevemedim...çok baskı uyguluyor...merak ettiğin bir şey olursa özelden sor cevap yazarım...çoğu düşüncemi de zaten burada paylaşıyorum...buradan da takip edebilirsin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kocaerde yenilenebilir enerji beklentisi henüz embriyo evresinde...ileride görünür hale gelecek ama o vakte kadar oradaki speğin ağız kokusunu çekmek gerekiyor...buda zor bir şey..o yüzden de herkese tavsiye edemiyorum...sabır etmek, cefa çekmek her yatırımcının harcı değil..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    halka açıklığı yüksek hisselerden ben uzak duruyorum...kimseye de tavsiye etmiyorum...iyi bir şey olsa ky ya bu kadar pay vermezler...dikkatli olunmalı diye düşünüyorum...
    tek başına bir kriter değil bu dostum gidecek hisse buna bakmaz, bakmamalı da...forte dedik dinlemedin. ama burasıda iyi gitti ben erken sattım ama forte sağolsun aynı durum papilonda da bekliyorum. 20 milyar altında savunma sanayi kalmadı. biz daha 1 milyar tl yeni olduk .demekki daha yolumuz var bakalım eş dost gerekli uyarıları yaptık. ömrümüz olursa göreceğiz .

7.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    tek başına bir kriter değil bu dostum gidecek hisse buna bakmaz, bakmamalı da...forte dedik dinlemedin. ama burasıda iyi gitti ben erken sattım ama forte sağolsun aynı durum papilonda da bekliyorum. 20 milyar altında savunma sanayi kalmadı. biz daha 1 milyar tl yeni olduk .demekki daha yolumuz var bakalım eş dost gerekli uyarıları yaptık. ömrümüz olursa göreceğiz .
    nasipten ötesi yok dostum...ben enerjileri seviyorum...benim yerim enerji hisseleri... ben sana da başarılar diliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    nasipten ötesi yok dostum...ben enerjileri seviyorum...benim yerim enerji hisseleri... ben sana da başarılar diliyorum...
    hiç süphesiz. senin daha fazla zekat dağıtmana sebep olursam ne mutlu

Sayfa 72/136 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •