Sayfa 75/136 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 593 - 600 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Sadece beklentileri..karşılamış..varsayım üzerinde gösterdiği faliyetleri karşılamamış.. henüz..

2. Anlaşılan bumu😂

3. hisse karlı güzel ve hala ucuz bence ama bizi ışık hızına yeşil enerji ihaleleri atlatır onuda zaman gösterir biraz sabredicez...Bak biz iyiyiz hektaş sayfasında zenci abiler dans ediyor ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    hisse karlı güzel ve hala ucuz bence ama bizi ışık hızına yeşil enerji ihaleleri atlatır onuda zaman gösterir biraz sabredicez...Bak biz iyiyiz hektaş sayfasında zenci abiler dans ediyor ...
    Hekts fk 370 olmuş, bizimki de öyle olsa keşke bir dahaki bilançoya kadar 😀

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hekts fk 370 olmuş, bizimki de öyle olsa keşke bir dahaki bilançoya kadar ��
    Hocam fk değişimi sadece f nin değişimi değil k'nın değişimi ile meydana gelebiliyor malumunuz. Nitekim hektaşta durum öyle oldu. Allah korusun öyle bir durumdan
    "Hukuk hak ve adaleti bağdaştırma sanatıdır."

6.  Alıntı Originally Posted by hakkıcan Yazıyı Oku
    Hocam fk değişimi sadece f nin değişimi değil k'nın değişimi ile meydana geliyor malum. Nitekim hektaşta durum öyle oldu. Allah korusun öyle bir durumdan
    Hocam haklısınız ancak özellikle bir dahaki bilançoya kadar dedim, o zamana kadar karımız yani k değişmemiş olacak çünkü.
    Neyse, bu bir latife idi tabi ki 😀
    Bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dikkat ettim bizim hisse taban olunca önce tüm enerjiler eksiye geçtiler ardından da endeks çok olumsuz oldu ve hisselerin çoğu çok eksiye geçti ..peki nedeni aklınıza geliyor mu ?? bunun cevabını biraz önce aldım..14,00 tl iken ısrarla almasını istediğim çocukluk arkadaşım almamıştı bu gün taban olunca artık alım için teknik yerler gözetliyor..

yani bana göre piyasa brlsm almak için ellerindeki hisseleri sattılar...yarın eğer panik satışlar geçerse !! ve taban olmayacaksa ?? toparlanması çok hızlı olur...bu gün nasıl ki %9 dan tabana geldiyse , yarın da tam tersi bir durum yaşanabilir...yeter ki düzelme emareleri belirsin...

özelden de bazı dostlarım bu gün alalım mı diye sordular..ben de fazla acele etmeyin tabanda çok hisse var...en azından yarını bekleyin dedim...bakalım yarın neler yaşanacak ??
    brlsm tabanı gördükten sonra şu anda artıda....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. derken tekrardan ekside...inşALLAH bu gün tavan oluruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 75/136 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •