Sayfa 81/136 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 641 - 648 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Roller coaster gibi bir aşağı bir yukarı oynuyor hisse, bakalım nerede durulacak. Bugün biraz çalkantılı olacak gibi.
    Buralarda fiyatın konsolide olması gerekiyor gibi

2. Şimdiden 523 milyon hacmi geçtik, konsolidasyon uzun sürmeyecek diye düşünüyorum eğer akşama kadar 1.5 milyar tl hacmi geçersek.
    37yi geçmek için burada biraz güç toplamamız faydalı olacaktır bence

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Şimdiden 523 milyon hacmi geçtik, konsolidasyon uzun sürmeyecek diye düşünüyorum eğer akşama kadar 1.5 milyar tl hacmi geçersek.
    37yi geçmek için burada biraz güç toplamamız faydalı olacaktır bence
    zirveler hep karar anları oluyor..git geller çok oluyor...gelinen yerler hazm edilmek isteniyor...senin de dediğin gibi yüksek işlem hacmi ile buralarda yeni maliyetlenmeler olursa brlsm buraları geçmekte kendinde güç bulacaktır..bunu başaracağına inanıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Şirketimizin bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane İhalesine teklif vermiş olup, işveren REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir.
    Erde Mühendislik A.Ş. Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV bedelle sözleşme görüşmelerine başlamıştır.
    İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzalayacağı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 272.695.563,61 TL (KDV Dahil)'dir.
    İş süresi ise 10 ay olarak planlanmıştır.
    Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

5.  Alıntı Originally Posted by Hannibal Yazıyı Oku
    Şirketimizin bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane İhalesine teklif vermiş olup, işveren REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir.
    Erde Mühendislik A.Ş. Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV bedelle sözleşme görüşmelerine başlamıştır.
    İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzalayacağı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 272.695.563,61 TL (KDV Dahil)'dir.
    İş süresi ise 10 ay olarak planlanmıştır.
    Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.
    tebrikler çok güzel bir kap...bir de ges ile ilgili bir kap atarsa tamamdır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tebrikler çok güzel bir kap...bir de ges ile ilgili bir kap atarsa tamamdır....
    Hadi inşallah

7. Çok güzel haber…bunlar daha fragman

8. geçen hafta öz ablamlar chery marka çok eski bir hafif ticari araçlarını satmışlardı...bu satıştan 260 tl leri olmuştu...bana değerlendirme konusunda yardımcı olursan seviniriz demişlerdi....brlsm bu sabah agresif çıkınca alamayız umutsuzluğu oluşmuş idi..sonradan da gevşeyince 200 bin tl lik brlsm hissesini 33,30 dan aldık...inanın aldıktan 5-10 dakika sonra da kap haberi düştü.... şimdi yeğenim hayretler içinde kalmış ve çok seviniyor...

kocaer zaten bu sabah tavan yapmıştı onu alamadık...bakalım onun da nasibi burada ne olacak ?? umarım ona karşı da mahcup olmam...geçen haftalarda 21,65 den yine 205 bin tl lik hisseyi başka bir akrabaya almıştık..

bu sefer aldığım öz ablamlar...bakalım tüm sülaleyi buraya toplayacaz gibi..

Sayfa 81/136 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •