Sayfa 7/136 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 49 - 56 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    sizde bende ve forumlarda keşke alsaydık diyenlerin hiç birisinde kısaca küçük yatırımcıda mal olmadığından dolayı gidiyor olabilir mi?

BRLSM de 3.6 milyon lot tavanda alıcı var, 6 milyon lot ek satış da henüz gerçekleşmedi!
    Ek satış halka arz sürecinde olur. O süreçte ek satış yapılmazsa iptal olur.
    Hisse borsada İşleme açıldıktan sonra ek satış filan olmaz.

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum şu cante yı nasıl götürdüler ama..

Üç kat prım yaptı batık odas ın ekürü..

Üstelik sağlam zarar yazmasına rağmen..
    Enerjilerin borsaya gelmelerinin esas sebebi borç kapatmak elektriğin bu kadar pahalı olduğu bir ülkede nasıl borç olur Aydem örneği adamlar gayrimenkul alıyor borcumuz var diyor ben aydında yaşıyorum aydem binası ile benim kurum çok yakın mesafe olarak zarar olamaz dümen var hepsinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    sizde bende ve forumlarda keşke alsaydık diyenlerin hiç birisinde kısaca küçük yatırımcıda mal olmadığından dolayı gidiyor olabilir mi?

BRLSM de 3.6 milyon lot tavanda alıcı var, 6 milyon lot ek satış da henüz gerçekleşmedi!
    Kütahya şeker 1 hafta eksi eksi topladı penta bak grafiğine süründü sonra roket brlsm şirketini amacım yüceltmek değil yeni şirket az çok nasiplenmek

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Geçen hafta genil aldım sattım memur adamım aldım 3 maaşımı çekildim kenara

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Gerçekleşsin korkmayın milyonlarla girmedik sonuçta 8 tavan kimseye alış fırsatı vermeden gideceğine böyle gitsin ky hep şikayetçi değil miydi bize neden 3-5 lot veriliyor alın işte fırsat bugün ben de aldım hatta Matrikse girene kadar kademe kalktı aldım nasip artık ben düşüncemi gerçekleştirdim gidip de halka arz fiyatının 5 katı yapmış tahtadan mal alıp karın ağrısı çekemem

bazen 5 tavan yapan kagıda gırersın temel ucuzdur bazen ılg gun gırersın temel rezıldır bıraz bakın sırketın arka planına bıraz tırsacaksınız anlarsınız ne demek ıstedıgımı

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bazen 5 tavan yapan kagıda gırersın temel ucuzdur bazen ılg gun gırersın temel rezıldır bıraz bakın sırketın arka planına bıraz tırsacaksınız anlarsınız ne demek ıstedıgımı
    Bakmadım işteyim şimdi borç mu çok sıkıntı nedir

7. tavan bozunca girdik bakalım, ne olacak izleyelim. diğer halka arzların getirilerine bakınca gitmeme ihtimali düşük diye düşünüyorum ama her şey olabilir.

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bakmadım işteyim şimdi borç mu çok sıkıntı nedir

Baktım sorunlarına bu adamlar orman yangınında ücretsiz yangın tüpü getirdi ve etiketsiz sırf isimleri gözükmesin diye bakalım nasip artık

Sayfa 7/136 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •