Sayfa 37/136 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Beklenen kap lar düşsün o zaman destek direnç nasıl geçiliyor tüm borsa alemı izlesın ,, film daha başlamadı gibi geliyor bana ,, şirket beklenen adımları atsın yeterlı !!!!,tahtacı ağırdan aldıkça yükü artar ,artık kendı bilir !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    İnşallah, sizin öngörünüz kuvvetli ama bazen hızınıza yetişilmiyor.Gesan da sizinle yolum 80 tl civarında kesişti ve bende halen var bağ oldu sanırım buradaki potansiyeli görünce bende araştırdım bilançosunu da inceledim satın almaları ve iş bağlantılarını görünce almaya karar verdim ağanın eli tutulmaz bizimki ufak parçamaşallah iyi mallanan var Allah daha çok versin selamlar.
    herkes nasibi kadar yiyecek dostlar...çok bilen veya çok fazla alan değil...aha gördünüz gesanda ne idik onun çıkışlarının ancak yarısından faydalanabildim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Beklenen kap lar düşsün o zaman destek direnç nasıl geçiliyor tüm borsa alemı izlesın ,, film daha başlamadı gibi geliyor bana ,, şirket beklenen adımları atsın yeterlı !!!!,tahtacı ağırdan aldıkça yükü artar ,artık kendı bilir !!!
    İnşallah dün gibi hiç unutmam gesan dan alfas tavanı bozunca oraya geçmiştiniz ve ben vay be ne cesaret demiştim hatta size yetişip geçeriz demiştiniz herşey ortada şuan ayrıca yeoda yaşananlar selamar

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Maşallah hayrını görün inşallah iyi yerlere gelir.Sn. kekonun da dediği gibi birkaç yorum okudum çok satan var.%100 karı gören bile var darısı başımıza
    şöyle bir kapasite artışı yada fabrika yatırımı off offf
    Şöyle diyeyim sayın ortağım Bi burda çok eskiyi eskiden teknik olarak çok al sat yaptım kazandım ı kazandık ama büyük para yapamadık sonra bunu temelle harmanlayınca ciddi oranda kazançlarınız oldu buralara gelmek kolay olmadı ama emin ol sabırlı ve temel olarak doğru hisseyi alıp doğru yerde attığında ve bunu 5 hissede yaptığında tahmin edemeyeceğin rakamlara gelirsin 5 sene önce kekom la benim de öyle anlı şanlı paramız yoktu o jantsa da ben durdo para yaptık sonrada farklı farklı hisselerde yaptık sonra o gesnda ben smrtg ve yeo ve kontr yaptım umarım sen ve burdaki birçok arkadaş benden dah fazla kazanıp finansal özgürlüğünü elde edersiniz herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    İnşallah dün gibi hiç unutmam gesan dan alfas tavanı bozunca oraya geçmiştiniz ve ben vay be ne cesaret demiştim hatta size yetişip geçeriz demiştiniz herşey ortada şuan ayrıca yeoda yaşananlar selamar
    dostum bızım yaptıklarımıza bazılarının hayalı bıle erişemez,bakmayın gerı planda kalıp yav he he dediğimize,,,kazanıyorsak sıkıntı yok onemlı olan bu mecrada kazanabılmek..hısse nette keko takıp edılebılecek nadır kişilerdendır,,selamlar..ben biraz ayran gönulluyumdur konar gecerım daha ıyısını bulursam durmam....bol kazançlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Sdttr Tatgd parsn alkim oyakc hepsinin hikayesi var bu Tar kağıtlar bulmak önemli ama bunlardan bazıları ii prim yaptı zaten ama hepsinde bir hikaye mevcut hisse seçerken hikayesi ve şirketin sahibi benim için herşeyden daha önemli
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum bızım yaptıklarımıza bazılarının hayalı bıle erişemez,bakmayın gerı planda kalıp yav he he dediğimize,,,kazanıyorsak sıkıntı yok onemlı olan bu mecrada kazanabılmek..hısse nette keko takıp edılebılecek nadır kişilerdendır,,selamlar..ben biraz ayran gönulluyumdur konar gecerım daha ıyısını bulursam durmam....bol kazançlar..
    ben kendimi senin kadar başarılı göremiyorum dostum...koku alma ve atikliğin mükkemmel...hızlı ve doğru kararlar alabiliyorsun..ben ise tipik bir aşık işte... yorum yazdığım hisselere aşık oluyorum...sonra da bir türlü kopamıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Sdttr Tatgd parsn alkim oyakc hepsinin hikayesi var bu Tar kağıtlar bulmak önemli ama bunlardan bazıları ii prim yaptı zaten ama hepsinde bir hikaye mevcut hisse seçerken hikayesi ve şirketin sahibi benim için herşeyden daha önemli
    Bu hisseleri örnek verirken yanlış anlaşılmasın bu hisseler bende yok bugün yükseldikleri için yazdım ama hepsi hakkında altını dolduran sebepler var biliyorum bunların dışında başk birçok hisse var gıda ileri dönemlerde en önemli konulardan biri olacak keza enerji aynısı
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 37/136 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •