Sayfa 44/136 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 345 - 352 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. İnşallah olmazsınız abi.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biraz önce bir akrabama da 205 bin tl bir alacağı geldi...bana hisse sordu...ben de kısada bir kaç gündür tavan gidiyor bu yüzden de risk olabilir ama orta ve uzunda çok umutluyum dedim ve brlsmi işaret ettim...kendisi de 21,47 den 50 bin tl lik almış..diğer kısımları da gün içinde alacak..

bu akrabama ve iki üç kardeşine son bir iki aydır borsada yardımcı oluyorum..güzel kazandılar..umarım onlara karşı mahcup olmam..
    keko sende butun aşiret toplayacaksın buraya bu gıdışle ,kcaer gıbı sonra sızın satmanızı beklersek işimiz var,,butun akrabai talukatı topladın buraya,,sızın koyde herkes borsacı olacak bu gıdışle..herkles gelıyorsa sen kaç derler dıkkat et bak

bende senın kcaerden 500 bın lot cekeyımde demır atsın buraya
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biraz önce bir akrabama da 205 bin tl bir alacağı geldi...bana hisse sordu...ben de kısada bir kaç gündür tavan gidiyor bu yüzden de risk olabilir ama orta ve uzunda çok umutluyum dedim ve brlsmi işaret ettim...kendisi de 21,47 den 50 bin tl lik almış..diğer kısımları da gün içinde alacak..

bu akrabama ve iki üç kardeşine son bir iki aydır borsada yardımcı oluyorum..güzel kazandılar..umarım onlara karşı mahcup olmam..
    Hayırlısı olsun dostum, bereketini görsünler. Ben de eş dost en az 10 kişiye direkt aldırdım şimdilik.
    Bana da çok soranlar oluyor , herkese yardımcı olmaya çalışınca soranlar da iyi kazanınca onlara da soranlar oluyor ve yine bana geliyorlar(abimin vasıtasıyla çalıştığı fabrikada da alanlar oluyor, yüzünü hiç görmediğim ve bilmediğim kimseler). Sanırım dolaylı yoldan 100’den fazla kişi benim alımlarıma göre alım yapıyor. Herkese hayırlı olsun inşallah güzel kazançlarımız olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun dostum, bereketini görsünler. Ben de eş dost en az 10 kişiye direkt aldırdım şimdilik.
    Bana da çok soranlar oluyor , herkese yardımcı olmaya çalışınca soranlar da iyi kazanınca onlara da soranlar oluyor ve yine bana geliyorlar(abimin vasıtasıyla çalıştığı fabrikada da alanlar oluyor, yüzünü hiç görmediğim ve bilmediğim kimseler). Sanırım dolaylı yoldan 100’den fazla kişi benim alımlarıma göre alım yapıyor. Herkese hayırlı olsun inşallah güzel kazançlarımız olsun
    Fabrikadaki ustabaşı emekli olmuştu 3 ay önce, bana hisse sordu ben de senin kararın ama elimde alfas var ona güveniyorum demiştim. Hisse o zamanlar 300 tl bandındaydı. Neyse tüm emekli ikramiyesi ile almış, hissenin geldiği yer ortada, 3 katına çıktı bu kısa zamanda. 10 gün önce bu kişinin eline tekrar para geçmiş, abime tekrar : senin biradere sorar mısın elinde yeni bebek hisse var mı demiş. Ben de 3 gün önce cevabımı verdim brlsm alsın dedim 😀
    İnşallah mahcup olmam, dediğim gibi bu kişiyi hiç tanımıyorum adını dahi bilmiyorum.

5. Olağandışı fiyat ve miktar hareketleri kap’ı geldi. Hisse lig değiştirdi hacimlendi spk bilmiyormuş gibi hesap soruyor

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    keko sende butun aşiret toplayacaksın buraya bu gıdışle ,kcaer gıbı sonra sızın satmanızı beklersek işimiz var,,butun akrabai talukatı topladın buraya,,sızın koyde herkes borsacı olacak bu gıdışle..herkles gelıyorsa sen kaç derler dıkkat et bak

bende senın kcaerden 500 bın lot cekeyımde demır atsın buraya
    inan tanıdığım veya tanımadığım kim olursa olsun yardımcı olmaya çalışıyorum...elhemdüllilah ben de çok kazandım bir çok kişiye de kazandırdım...akrabam şimdi mesaj atmış 21,65 ortalama ile tüm ihtiyacı olan malları almış... ALLAH utandırmasın ve mahcup etmesin diyorum...umuyorum ki orta çaplı bir gesan oluşur burada...kaliteli bir şirkette kolay kolay zarar yapılmaz...yapılsa bile zarar çabuk çıkar ve üzerine de kar edilir...gerisi de nasiptir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Fabrikadaki ustabaşı emekli olmuştu 3 ay önce, bana hisse sordu ben de senin kararın ama elimde alfas var ona güveniyorum demiştim. Hisse o zamanlar 300 tl bandındaydı. Neyse tüm emekli ikramiyesi ile almış, hissenin geldiği yer ortada, 3 katına çıktı bu kısa zamanda. 10 gün önce bu kişinin eline tekrar para geçmiş, abime tekrar : senin biradere sorar mısın elinde yeni bebek hisse var mı demiş. Ben de 3 gün önce cevabımı verdim brlsm alsın dedim ��
    İnşallah mahcup olmam, dediğim gibi bu kişiyi hiç tanımıyorum adını dahi bilmiyorum.
    iyilik yap denize at, balık bilmezse ğalik bilir demiş atalarımız...iyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyoruz...karşılığında da kimseden bir maddi beklentide olmuyoruz..bizim ücretimiz duadır...dua edin başka bir şey istemem diyorum...ky dostlarımın duaları ile işlerim hep rast gidiyor...son 5 yılda güzel kazandım...hayal edemeyeceğim kadar...aldığım her hisse ben sattıktan sonra da çok gittiler..yani öyle dandik ky nın elinde patlayacak hisseler almadık ve aldırmadık da...

brlsm den de çok umutluyum...bakalım piyasa bu hisseye nasıl davranacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Arkadaşlar körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmasın. Birbirimize hisse guzellemesi yaparak şunu aldım şu kadar bundan aldım falan bunları bir kenara bırakalım..

Bu hissenin hepinizin aklındaki yere gidebilmesi için belli başlı şartlar mevcut öncelikle güzel bir bilanço gelmesi sonrasında ges e ilişkin kap düşmesi iştirak santral enerji için sermaye artışı ve yatırım kararları gerekli.

Yoksa siz sayfalarca birbirinize hisse guzelleseniz de birşey olmaz.

LE2123 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 44/136 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •