Sayfa 83/136 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar benim için şirketin hangi pazarda işlem gördüğünün önemi yok...şirketin geleceği olsun ,isterse gip pazarında işlem görsün...o yüzden de açıkçası ben aldığım hissenin hangi pazarda işlem gördüğüne bile bakmıyorum..şirket iyi yolda gittiği sürece zaten bulunduğu sınıfları yukarı geçecektir..
    Yıldız pazarda olması iyidir fon alımları olur diye düşünüyorum. Tabi ki esas önemli olan hikayesidir hissenin dediğin gibi.
    Bu arada şirket ges ile ilgili tweetler atmaya başladı, yakın zamanda muhtemelen yeni bir kap gelebilir diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Yıldız pazarda olması iyidir fon alımları olur diye düşünüyorum. Tabi ki esas önemli olan hikayesidir hissenin dediğin gibi.
    Bu arada şirket ges ile ilgili tweetler atmaya başladı, yakın zamanda muhtemelen yeni bir kap gelebilir diye düşünüyorum
    gesan ,smrtg,cwene..v.b yenilenebilir şirketlerin rasyosuna gelebilmesi için ges ile ilgili güzel kaplar atmaları lazım...onun dışında zaten kendi işinde türkiyede bir numaralar...işleri ile ilgili zaten güzel işler alıyorlar...şirketin saha tecrübesinin yüksek olması ,piyasayı iyi tanıması, referanslarının güçlü olması ona ges konusunda da büyük imkanlar sunacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Son vagonda kendime yer bulabildim ancak ��
    Sayın keko hisse iyidir demişse iyidir. Biraz baktım bünyesine aldığı enerji şirketi özellikle Ortadoğu'da ihaleler almış, iş yapmış bir firma bu da dolar demektir. Bugün döner mi dönmez mi bilemem ama bu kez dönerse 45',lere kadar soluklanmadan gider. Allah pişmanlık vermesin.
    Bu arada sayın keko inşallah sağlığınız sihhattiniz yerindedir. Selamlar tüm forumdaşlara hayırlı kazançlar
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Son vagonda kendime yer bulabildim ancak ��
    Sayın keko hisse iyidir demişse iyidir. Biraz baktım bünyesine aldığı enerji şirketi özellikle Ortadoğu'da ihaleler almış, iş yapmış bir firma bu da dolar demektir. Bugün döner mi dönmez mi bilemem ama bu kez dönerse 45',lere kadar soluklanmadan gider. Allah pişmanlık vermesin.
    Bu arada sayın keko inşallah sağlığınız sihhattiniz yerindedir. Selamlar tüm forumdaşlara hayırlı kazançlar
    hoş gelmişsin dostum..yanlış hatırlamıyorsam gesanda da birlikte idik..orada ne kadar kazanabildin bilmiyorum..ama gesanı ucundan da olsa biraz tutan bayağı düzlüğe çıktı..umuyorum ki burada da benzer bir durumu yaşarız..yapı olarak brlsm gesana çok benzemeye başladı...ges işine de ağırlık vermeye başladı..piyasa tanınırlığı ve kalitesi onu ges sektöründe de güzel yerlere taşıyacaktır...yapacağı iki iş ile birlikte büyümesine devam edecektir..şu anda elinde bitirilmesi gereken iş 3,8 milyar tl olmuş olması lazım...şirket dolu dolu çalışıyor...bize de sabır etmek kalıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Dün 900 küsür bin satan yatırım finansman 869 bin lot satışta bugün de . Satan bir an önce bitirse de önümüze baksak, sabırları zorluyor bu kurum, her hissemde böyleler.

6. Hoşbuldum sayın keko, evet gesanda da nasiplenmistik. Ges ve rese olan talep nedeniyle şirketin giderek bu alanlara kayacağını düşünüyorum. Nasibimizde ne varsa o olur.
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Dün 900 küsür bin satan yatırım finansman 869 bin lot satışta bugün de . Satan bir an önce bitirse de önümüze baksak, sabırları zorluyor bu kurum, her hissemde böyleler.
    36,90 ı güçlü direnç olarak bellediler...geçince çok agresifleşiriz ama bu direncin kırılması için de zaman ve çaba lazım...yatırımcı iştahı çok yüksek bu hisseye...baskı kalktığı anda yukarıya patlar...bakalım nasipte neler olacak ??? sabır sabır sabır..

8. Yf&bofa citi takası kullanıyor. Citi takası boşaldı mal kalmadı. Son 1 hafta 5 milyon lot sattı. Tahtacı olsam yukarı sürerdim neden aşağıya izin verdi bilmiyorum. Citi aşağıdan mallansın diye değildir herhalde..

Sayfa 83/136 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •