Sayfa 84/136 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 665 - 672 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Yf&bofa citi takası kullanıyor. Citi takası boşaldı mal kalmadı. Son 1 hafta 5 milyon lot sattı. Tahtacı olsam yukarı sürerdim neden aşağıya izin verdi bilmiyorum. Citi aşağıdan mallansın diye değildir herhalde..
    inşALLAH bu baskı biter...son bir kaç gündür baskı çok fazla...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inşALLAH bu baskı biter...son bir kaç gündür baskı çok fazla...
    işin ilginç tarafı belki yanlış bir ölçü bilmiyorum ama aşağıya kadar lot sayısı ve yukarı kadar olan lot sayısına bakıyorum da bir enerji hissesinde hemen hemen aynı onlar +2 biz -6

3.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    işin ilginç tarafı belki yanlış bir ölçü bilmiyorum ama aşağıya kadar lot sayısı ve yukarı kadar olan lot sayısına bakıyorum da bir enerji hissesinde hemen hemen aynı onlar +2 biz -6
    günlük tahta hareketlerinden anlamlı sonuçlar çıkarmak yanlışlıklara neden olabilir..en son ben cwenede bu hatayı yaptım...endeks giderken gitmiyordu...sektör hisseleri de giderken yine gitmiyordu...endeks düşerken de hemen tepki verip düşüyordu...ben de bir iki haftalık o hareketlerinden acaba hissede bizim bilmediğimiz bir olumsuzluk mu var ?? şüphesine girmiş ve istemeye istemeye satmıştım...171 den sattıktan sonra hepinizin malumu bir ay olmadan hisse 380 lere gitti...buda bana ders oldu...

brlsm de ise yaklaşık bir kaç gündür bu durum yaşanıyor...bence biraz zaman tanımak ve biraz sabır etmek gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Düşerken de ayarı yok, oldukça can sıkıcı.

5. bu gün benim için kötü bir gün..elimdeki vbtyz ,kocaer ve brlsm hisselerim bayağı eksidedirler...geçen hafta 182,30 dan sattığım az miktardaki yeotk lerimin yerine 27,74 maliyet ile aldığım az miktardaki pcilt hissem ise iki gündür tavan yapıyor...azıcık da olsa teselli veriyor..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün benim için kötü bir gün..elimdeki vbtyz ,kocaer ve brlsm hisselerim bayağı eksidedirler...geçen hafta 182,30 dan sattığım az miktardaki yeotk lerimin yerine 27,74 maliyet ile aldığım az miktardaki pcilt hissem ise iki gündür tavan yapıyor...azıcık da olsa teselli veriyor..
    pcilt de boz destek at bugünde böyle olsun. düzeltmesini yapsın. bekleriz sorun yok.

7. Keko getti bizim çocukların arabalarının paraları

8. Son vagona atladım diye sevinirken tren geri gitmeye başladı ��
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

Sayfa 84/136 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •