Sayfa 25/136 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 193 - 200 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Kekom burda da ortağın oldun 50k ile ama burda çok yüksekten girdim 15.60 dan aslında 13 ten alabilirdim ama nasip değilmiş kL sağlıcakla
    hayrını gör dostum...sen zaten geçen gün girmemişmiydin hisseye ?? o vakit 14,20 civarlarında idi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Kcaer aldım o zaman
    ytd deli saçmasıdır

3. İş bugün deli mal almış 2.268. 987 lot ve bu küçük sermayeli şirkete bugün giren para 20.4 milyon ile net para girişi bist hisselerinde 18. Sırada hadi hayırlısı diyelim
    ytd deli saçmasıdır

Gunaydin dostlar, büyük emek ve bilgi birikimlerinizi açık yüreklilikle paylaşıyorsunuz .
    Severek ve ilgiyle okuduğum paylaşımlarınız için yürekten teşekkür ediyorum.
    Katkı sağlayacak kapatisem ve çevrem olmadığından mahcubum.
    Aile saadetiniz , sağlığınız hep mükemmel olsun. Neseniz ve kazancınız hem sürekli hem de bereketli olsun.
    Saygı ve selamlarimla

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    İş bugün deli mal almış 2.268. 987 lot ve bu küçük sermayeli şirkete bugün giren para 20.4 milyon ile net para girişi bist hisselerinde 18. Sırada hadi hayırlısı diyelim
    iş bir kaç gün daha bu şekilde agresif mal alırsa tüm ayıları yere serecek...o vakit de alır gideriz başımızı...16,00 direncini haftaya da geçtik mi değmesin keyfimize... bunu yaparsak çanak katlamasına gideriz ki benim gördüğüm çanak katlaması 24 civarlarına denk geliyor...düz hesap 25 tl diyelim...

şirketin elinde hala devam eden yüklü işleri var..şirket gerçekten de çok büyük ve başarılı...ges işinde de topa hızlı girmeye başlarsa bambaşka bir brlsm görürüz..bunu umuyor ve temenni ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Gunaydin dostlar, büyük emek ve bilgi birikimlerinizi açık yüreklilikle paylaşıyorsunuz .
    Severek ve ilgiyle okuduğum paylaşımlarınız için yürekten teşekkür ediyorum.
    Katkı sağlayacak kapatisem ve çevrem olmadığından mahcubum.
    Aile saadetiniz , sağlığınız hep mükemmel olsun. Neseniz ve kazancınız hem sürekli hem de bereketli olsun.
    Saygı ve selamlarimla

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum herkes kendinden olandan paylaşırsa burası çok renklenir...kimi arkadaşlar teknikleri ile ,kimileri temel analizleri ile kimileri duyum ve tecrübeleri ile kimileri takas analizleri ile kimileri de duygu ve düşünceleri ile katkı sağlaması güzel olur...duygu ve düşüncelerini paylaşmak da aslında şirketin bulunduğu ruh durumunu yansıtır...hiç bir şey bilmiyorum diyen arkadaşlar aslında şirketin kalbidir...

buradaki her türlü paylaşıma çok değer veririm...hepsi de çok değerli...

7. https://www.youtube.com/watch?v=uceqgV2gs4c

bu videoda da güzel bilgiler var...izlemekte fayda var...

8. Keko pazartesi 15 cıvarından alacağım malını , hisseyi yönlendirenlerin genel taktiği o önce açılışta biraz bas sonra kaldır ,15 altını bile kısa süreli gösterebilirler,,yeo,brlşm yaparım fırsat verırse
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 25/136 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •