Sayfa 34/136 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 265 - 272 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Keko hissenin çok dillenmesi reklam edilmesi pozitif mi sence? Hani derler ya hiçbir kuyumcunun kapı önüne çıkıp bagirdigini duydunuz mu gördünüz mü?

Bence sessiz sessziz gitsin.. büyük sermayenin dikkatini çeken bir beklenti oluştuysa zaten yapacak birşey yok. Oturalım gidişatı seyredelim..

LE2123 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bence çok reklam olduğunu düşünmüyorum...beni burada en fazla 100-200 kişi takip ediyor...twiteerda da 2,310 kişi takip ediyor...twiteerda çok da aktif yazmıyorum...biz yılların borsacısı olmamıza rağmen çok sınırlı hisseleri takip edebiliyoruz...bilmediğimiz çok hisse var...bir dostumuz bilmediğimiz bir hisseyi bize tanıttığında çok seviniyoruz ve incelemek istiyoruz...ben yıllardır forumlarda aynı nick ile yazıyorum...bir çok dostum beni buradan takip ediyor...o yüzden de girdiğim veya çıktığım hisseleri veyahut da diğer hisseler hakkındaki düşüncelerimi bir çok arkadaş buradan takip ediyor...

benim yazdıklarım da reklam babında değildir ki zaten öyle büyük bir çevrem yok...benim yazdıklarım sadece fikir ve düşüncelerden oluşuyor...reklamı twiterin 100-200 bin takipçileri olan üstadlar yapıyor.... onlar yazdığında artık simitçi bile o hisseyi biliyor....

o yüzden de benim yazdıklarımdan zarar gelmez...hisseler eninde sonunda temel ederine gider...piyasa çok akıllı ve zekidir...ne gerekiyorsa vakti geldiğinde yapmasını biliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bugunde hızlı koşuyor gene biraz nefeslenseydi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bugunde hızlı koşuyor gene biraz nefeslenseydi...
    aynı fikirdeyim.Takaslar da ciddi bir hareketlenme var

4. 20,00 psikolojik direncimizdir....burada bir miktar dinlenme moduna girebilir veya burayı hedef olarak kabullenenlerin satışlarının bitmesini bekleyebilirler...bırakalım satanlar gitsin...

bana gesanın 31 rakamında çektiği eziyeti hatırlatıyorlar...gesan 20 lerden 31 e kadar çıkmış bir çok kişi %50 kar ettim diye sevinerek realize olmuştu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bu günkü gapını da kapatıp rahatlasın hele...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu günkü gapını da kapatıp rahatlasın hele...
    Alttan destek atan bendim 18.80 den iş banktan 50k dah aldık hayırlısıyla alrkodan biraz mal bozduk umarım beni buraya gırtlak mlda sokmaz pala
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu günkü gapını da kapatıp rahatlasın hele...
    Kekom hayırlı sabahlar
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Kekom hayırlı sabahlar
    sana da hayırlı sabahlar dostum..hoş gelmişsin..

Sayfa 34/136 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •