Sayfa 36/136 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 281 - 288 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    teşekkürler.geçengünde yanılmıyorsam iş destek atmıştı yüklü
    Evet cuma günü 2 milyon lot almıştı

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Alttan destek atan bendim 18.80 den iş banktan 50k dah aldık hayırlısıyla alrkodan biraz mal bozduk umarım beni buraya gırtlak mlda sokmaz pala
     Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    teşekkürler.geçengünde yanılmıyorsam iş destek atmıştı yüklü
     Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Evet cuma günü 2 milyon lot almıştı
    Biz işten eş dost 100k anca aldık 50k sı bana ait fazlası için beni suçlama palacığım
    ytd deli saçmasıdır

3. Yani brlsm deki toplam payımız toplam 200k yı geçmez
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Biz işten eş dost 100k anca aldık 50k sı bana ait fazlası için beni suçlama palacığım
    Ben de işten alım yapıyorum, ben biraz abartmışım sanırım 😂

5. An itibariyle hacim 449 milyona ulaştı. 3 gündür gördüğüm en yüksek hacim, hisseyi de 3 gündür taşıyorum. Eskiden beri hissede olan arkadaşlar bilirler, hisse hacimleniyor mu yoksa bana mı öyle geldi, bunun normali nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Yani brlsm deki toplam payımız toplam 200k yı geçmez
    Maşallah hayrını görün inşallah iyi yerlere gelir.Sn. kekonun da dediği gibi birkaç yorum okudum çok satan var.%100 karı gören bile var darısı başımıza
    şöyle bir kapasite artışı yada fabrika yatırımı off offf

7.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Maşallah hayrını görün inşallah iyi yerlere gelir.Sn. kekonun da dediği gibi birkaç yorum okudum çok satan var.%100 karı gören bile var darısı başımıza
    şöyle bir kapasite artışı yada fabrika yatırımı off offf
    yatırımcılar karda iken satacak yer ararlar...bu arayış sırasında genelde ilkin psikolojik seviyeleri belirlerler...ardından da diğer teknik formasyonların dirençlerinde satmaya çalışırlar...şu anda ilk satılabilecek yer 20,00 psikolojik seviyesidir...burayı geçebilirsek diğer teknik görünümdeki çanak katlama hedefi olan 25-26 civarları , özelikle de 25,00 seviyesi ikinci satış noktası olacaktır...

hisseler yukarı çıktıkça toplama artıyor buda tedavüldeki lot miktarını kısıtlıyor...bu kısıtlama da hafif alış iştahlarında dahi hissenin agresifleşmesine ve tavan veya tavanlar yapmasına neden oluyor...

sabırla bekliyoruz...bakalım piyasa neye karar verecek...??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yatırımcılar karda iken satacak yer ararlar...bu arayış sırasında genelde ilkin psikolojik seviyeleri belirlerler...ardından da diğer teknik formasyonların dirençlerinde satmaya çalışırlar...şu anda ilk satılabilecek yer 20,00 psikolojik seviyesidir...burayı geçebilirsek diğer teknik görünümdeki çanak katlama hedefi olan 25-26 civarları , özelikle de 25,00 seviyesi ikinci satış noktası olacaktır...

hisseler yukarı çıktıkça toplama artıyor buda tedavüldeki lot miktarını kısıtlıyor...bu kısıtlama da hafif alış iştahlarında dahi hissenin agresifleşmesine ve tavan veya tavanlar yapmasına neden oluyor...

sabırla bekliyoruz...bakalım piyasa neye karar verecek...??
    İnşallah, sizin öngörünüz kuvvetli ama bazen hızınıza yetişilmiyor.Gesan da sizinle yolum 80 tl civarında kesişti ve bende halen var bağ oldu sanırım buradaki potansiyeli görünce bende araştırdım bilançosunu da inceledim satın almaları ve iş bağlantılarını görünce almaya karar verdim ağanın eli tutulmaz bizimki ufak parçamaşallah iyi mallanan var Allah daha çok versin selamlar.

Sayfa 36/136 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •