Sayfa 53/136 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bir önceki çeyreğe göre efk azalmış kötü satışları artmasına rağmen ilk izlenim beğenmedim detaylı bakmak gerek kekonun yorumunu merakla bekliyor olacağım
    Bmstl ile brlsm’yi mi karıştırdınız hocam?

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bmstl ile brlsm’yi mi karıştırdınız hocam?
    Diyordum
    Valla çok sevindim yaaa bende diyorum hasılatı iyi armamaış efk sı düşmüş içimden inşallah taban yemeyiz ����������
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Diyordum
    Valla çok sevindim yaaa bende diyorum hasılatı iyi armamaış efk sı düşmüş içimden inşallah taban yemeyiz ����������
    Valla yazınızı okuyunca benim de içim cız etti, şükür şimdilik sorun yok 😀

4. bilanço henüz gelemedi karışıklık oldu bence...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. sasa endeksın içinden geçiyor,,,brlşm gap bıraksada bız kaçış boşluğu dıyelım,,,,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sasa endeksın içinden geçiyor,,,brlşm gap bıraksada bız kaçış boşluğu dıyelım,,,,,,
    brlsm de agresiflik var...endeksten ve enerji sektöründen pozitif ayrışmaya devam ediyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm de agresiflik var...endeksten ve enerji sektöründen pozitif ayrışmaya devam ediyor...
    İnşallah 6 aylık bilançosu beklentinin çok üzerinde olur. Bu çıkışın devamı için yeni ve büyük iş haberleri gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kekocan yenı başlıyoruz çunku,,onların katettiği yola bız daha yenı çıktık..ancak şirkettten bırkaç guzel haber düşmeli gelecek hedefleri ıle alakalı bu çok önümüzü açar...eğer böyle haberler düşerse kısa sürede 10 mılyar pıyasa değerıne ulaşabılıriz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 53/136 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •