Sayfa 71/136 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bu hissenin bu kadar gitmesindeki tek olay dunyadaki yeşil enerji cılgın buyumesi

Almanya yeşil yatırımlarını yüzde 60 arttıracak, Almanya’da Kabine, 2024 yılı için 58 milyar euroluk yeşil yatırım planını onayladı. Yatırımlar bu yıla göre %60 arttırılacak. BUGUNKÜ HABER

eger enerji kaplarımız arkası gelirse hisse ucuz bence benzerlerine göre bunuda zaman gösterecek...
    Dünyanın en büyük petrol üreticileri olan Suudi Arabistan ve Birleşik Arap emirliği gibi ülkeler bile yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyorsa Avrupa'ya ve Almanya ya şaşmamak lazım ..dünya fosil yakıtlara elveda diyor..ölüm fermanini çoktan imzaladılar...şimdi yerine hızla yenilenebilir enerji ikame ediliyor..Avrupa'nın bu ihtiyacını önemli ölçüde türk şirketleri karşılayabilir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. endeksten ve enerji sektörü hisselerinden pozitif ayrışıyoruz... bunu geçen hafta öngörmüştüm...şu anda tam da tahmin ettiğim gibi süreç devam ediyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Kekom dün özelden korkularımı yazmıştım ve bir miktar satış yapmıştım bugün elimdekileri tutuyorum ama bürüt gelebilir
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Kekom dün özelden korkularımı yazmıştım ve bir miktar satış yapmıştım bugün elimdekileri tutuyorum ama bürüt gelebilir
    dostum inan çıkacak hisseye hiç bir şey engel olamaz...gesana geçmişte her türlü tedbir getirildi...ama sonuç değişmedi...çıkacak hisse çıkıyor...

not: bu gün iş yerinde çok yoğunum dün yollamış olduğun özel mesajı yeni gördüm...ben brlsm den korkmuyorum...kendimi akışına bıraktım...

5. Beklemeye devam, beklentiler devam ediyor. Portföyün %70e yakını burada, rsi çok ısındı ama henüz buraları satış yapmak için bana göre çok erken. Kısada ne olur tabi onu bilemem.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum inan çıkacak hisseye hiç bir şey engel olamaz...gesana geçmişte her türlü tedbir getirildi...ama sonuç değişmedi...çıkacak hisse çıkıyor...

not: bu gün iş yerinde çok yoğunum dün yollamış olduğun özel mesajı yeni gördüm...ben brlsm den korkmuyorum...kendimi akışına bıraktım...
    Sevgili dostum FORTE dedim gelmedin.. bak bu sefer bekliyorum PAPİLON...burda olmanı çok isterim yoksa darılırım.

7.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum FORTE dedim gelmedin.. bak bu sefer bekliyorum PAPİLON...burda olmanı çok isterim yoksa darılırım.
    herkesin kısmeti bir yerde...benim de burada olduğuna inanıyorum... enerjilerde tutunacak da son dalımdır...dalımı koparma dostum... ben halimden memnunum...sana başarılar diliyorum...

Kekom KOCAER e biraz bulaştım. Ayrılırsan özelden bir haber et.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 71/136 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •