Sayfa 73/136 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 577 - 584 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    hiç süphesiz. senin daha fazla zekat dağıtmana sebep olursam ne mutlu
    ALLAH veriyor dostum...gelecek ramazan ayına kadar enflasyon kadar bile kazansam yeterdir...aradan daha 3 ay geçmiş...olacak inşALLAH...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Tabandan toplamaya başlayayım
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Tabandan toplamaya başlayayım
    ben hiç kıpraşmıyorum...satmadım da almadım da....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bir düzeltme yaşadık..bakalım neler olacak ??

5. Yarın belli eder eksi açıp tabana giderse silkeleme az eksi açıp primlenirsw mal yesirmw 110k lık alım limitimi buna göre belirleyeceğiz oipanik olunmasını diye dün keko dostuma söylemiştim maliyet sıfır benim şuan daha rahat hareket ediyorum ama bu karlılıkla 100 lee çok uzak değil
    ytd deli saçmasıdır

6. Tüm enerjiler de düzeltme var buda bizim için ii
    ytd deli saçmasıdır

7. 3 kez devre kestik akşama brüt geliyor bu durumda diye biliyorum. Gelirse yarın eksili bir açılış olma ihtimali yüksek tabi arada başka haber gelmez ise. Çok büyük bir oranı burada portföyün ek alım yapar mıyım duruma göre bakacağım
    Akşama bir ges haberi gelse şahane olur.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Kredi işlem yasağı vardı brüt gelirse dinlenmeye geçer hareketler çok sert 2.2 milyon lot tabanda ky çok panik yarında panikle ky elinden alırlar..ytd.

Sayfa 73/136 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •