Sayfa 40/136 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 313 - 320 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. maşALLAH tavan da olduk....hayırlı uğurlu olsun.....20,00 psikolojik direnci aynı gün içinde geçildi...artık realize olmak isteyeceklerin önünde teknik veri olarak sadece 25 tl ler kaldı...onun dışında sektörden bir miktar ve endeksten de bir miktar etkilenme olabilir ama sürekli söylediğim gibi ben bu iki konuda da pozitif ayrışma bekliyorum..önümüzdeki günler brlsm in günleri olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aldığı işlerin %70 i zaten dövize endeksli...kalan %30 luk TL bazlı kısım da asgari ücrete veya enflasyona endeksli...kasasında zaten 334 milyonluk da döviz fazlası var...elinde 3,5 milyar tl lik de iş olduğunu düşündüğümüzde iyi bir bilançonun gelmemesi imkansız gibi bir şey...şahsen ben de çok umutluyum...gelecek bilanço ile temel rasyolarının daha da ucuzlamasını bekliyorum...bu ucuzluk onu diğer enerjilerden pozitif ayrıştıracaktır...

diğer enerjiler yeterince çıktılar ama bu onlara göre çok ucuz kaldı...piyasa gereğini yapacaktır diye düşünüyorum...
    bu ges işlerı hesap kıtap dışı ıken bıle hısse ederı mınıum 25 tl olarak hesaplanıyordu zaten,,yıl sonu 600 mılyon kar gelmesı muhtemel,,yanı ucuzduk daha da ucuz olacagız,,ges,res , vb gıbı alanlarda atılacak yenı adımlar herşeyı çok değişitirdi değiştirecek,,bundan sonra yeo,gesan, gıbı yuklu kaplar gelecektır ve bunlar gucumuzu süreklı arttıracaktır..hayırlısı Allah utandırmasın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Kamudan iş alan şirketler diğerlerıne gore hep bıradım öndedır ,burada da onu göreceğiz,şirketın bu alanda da önü oldukça açık..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bu ges işlerı hesap kıtap dışı ıken bıle hısse ederı mınıum 25 tl olarak hesaplanıyordu zaten,,yıl sonu 600 mılyon kar gelmesı muhtemel,,yanı ucuzduk daha da ucuz olacagız,,ges,res , vb gıbı alanlarda atılacak yenı adımlar herşeyı çok değişitirdi değiştirecek,,bundan sonra yeo,gesan, gıbı yuklu kaplar gelecektır ve bunlar gucumuzu süreklı arttıracaktır..hayırlısı Allah utandırmasın..
    attığı 295 milyon tl lik kap muhteşemdi...bir çok ges şirketinin bile atamadığı bir miktardı....brlsm son kap ile adını çok duyurdu...piyasa uyandı...umuyorum ki devamı gelsin...brlsm in piyasayı tanıması bu işlerin devamının geleceğini bana düşündürtüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bugün bofa ve qnb 1.4 milyon adet hisse sattılar buna rağmen şu anda tavanız. Anlık hacim 733 milyon tl. Hacim kısmında enerjilerin ligine girmiş olduk bugün,tabi sonraki günleri de görmek lazım , inşallah devamı gelir.

6. Maşallah Forum coşmuş

2211133G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cıty 30 temmuz 534.332
    Cıty 2 ağustos 2.779.116
    Yanlış hatırlamıyorsam 30 temmuz dan önce tahtada çokta yoktu ufak ufak Yanılıyorda olabilirim arkadaşlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Cıty 30 temmuz 534.332
    Cıty 2 ağustos 2.779.116
    Yanlış hatırlamıyorsam 30 temmuz dan önce tahtada çokta yoktu ufak ufak Yanılıyorda olabilirim arkadaşlar.
    Ek olarak emeklilik fonları 30 temmuz sonu yok 1 lot bile şuan 2.355.160

Sayfa 40/136 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •