Sayfa 123/136 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 977 - 984 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Bu arada ben de hızlı gittiğini düşünenlerdenim, piyasa da belirsizken buralarda takılması normal sürekli gidemez ki bir hisse.

2. brlsm de bilançoyu vede olası gelecek güzel ges haberlerini bekliyoruz...bunlardan gelecek güzel haberler ile yeni zirveler yapma ihtimalimiz olacak...sabırla bekliyoruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Keko ustanın tahtaları sürekli satışta..birleşim hele 2 aydır..😂

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm de bilançoyu vede olası gelecek güzel ges haberlerini bekliyoruz...bunlardan gelecek güzel haberler ile yeni zirveler yapma ihtimalimiz olacak...sabırla bekliyoruz..
    Günaydın keko eşiniz nasıl oldu sağlığı daha iyidir inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Günaydın keko eşiniz nasıl oldu sağlığı daha iyidir inşallah
    çok teşekür ederim..daha iyidir..inşALLAH tam iyileşir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Keko ustanın tahtaları sürekli satışta..birleşim hele 2 aydır..��
    hisselerimden brlsm üç kat çıkmıştı...kocaer iki kat çıkmıştı..atatp da iki kat çıkmıştı..bunlar kısa sürelerde olmuştu...bu aralar endeks de baskılı olunca bunlar da ister istemez iniyorlar...orta ve uzunda bu üçünden de umutluyum...artık nasip ne olur bilemiyorum..ben pozisyon değiştirmeden tutmaya devam ediyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok teşekür ederim..daha iyidir..inşALLAH tam iyileşir...
    İnsallah insallah 🙂

8. Hissenin cikip cikmadigini dusunmek trene nereden bindigimizle de alakali. Ben 11 liradan kesfettigim icin (ama toplu alimi sonradan yaptigim icin maliyetim yukarida) bana simdiki hareketleri cok normal geliyor mesela.

Sayfa 123/136 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •