Sayfa 26/136 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 201 - 208 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. videoda aldıkları işlerin %70 inin döviz kuruna endeksli olduğunu , tl bazında aldıkları işlerin de asgari ücret ve enflasyona endekslendiğini dolayısı ile bir risklerinin olmadığını ,halihazırda yapmakta oldukları 2 milyarlık iş olduğunu söylüyorlar...aldıkları ges şirketinin de tamamlayıcı iş olduğunu çünkü binaların elektrik ve mekanik işlerini yaparken çatılarına ges kurulumu gerektiğinde bunu çok rahatlıkla yapabildiklerini ges işinde geçen yıla göre yüzde yüz büyüme beklediklerini , bu yıl için ise ciro ve karlılıkta enflasyon üstü bir getiri olacağını söylüyorlar...enflasyon üzeri bir büyüme tüm yatırımcıların beğeneceği bir durumdur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko pazartesi 15 cıvarından alacağım malını , hisseyi yönlendirenlerin genel taktiği o önce açılışta biraz bas sonra kaldır ,15 altını bile kısa süreli gösterebilirler,,yeo,brlşm yaparım fırsat verırse
    sektöre sürekli güzel haberler geliyor..katar ile yenilenebilir enerji alanında ciddi iş birlikleri var...deprem nedeniyle yıkılan çok bina var..bu binaların yeniden yapılması demek birleşim mühendisliğe iş demek...büyük işlerin çoğunda birleşim mühendislik çok aktif...şirketin büyümesi için çok doğru ve yerinde adımlar atıyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    İş bugün deli mal almış 2.268. 987 lot ve bu küçük sermayeli şirkete bugün giren para 20.4 milyon ile net para girişi bist hisselerinde 18. Sırada hadi hayırlısı diyelim
    iş yatırım gerçekten de muazzam almış...hisse dirençlerde toplanır sözünü neredeyse teyit etmiş... ağa demek ki gözünü karartmış...brlsm in tahaaüt işleri ile birlikte ges işlerini yapması büyük avantajdır...bu yönüyle gesana çok benziyor....aslında bir çok yönden gesana çok benzer bir yapısı var...geçmişte gesan mı alayım yoksa brlsm mi diye teredüt etmiştim...son anda kararımı gesandan yana kullanmıştım..

brlsm in de ges işine girmesi şirkete ciddi bir ivme katacaktır..hem gesan hem de brlm saha tecrübeleri çok fazla...brlsm in yanlış hatırlamıyorsam çalışan sayısı 7000 ...gesanın ise 1800 -2000 civarı diye hatırlıyorum...küçük bir ordu resmen...her girdikleri işi yapan ve bitiren bir ordu..

4. https://www.youtube.com/watch?v=0-mwnfkL0r0

burada da çok güzel bir video var...ben şu ana kadar brlsm in elinde olan iş hacminin 2 milyar olduğunu söylüyordum...oysa bu konuda yanılmışım...meğer mart 2023 sonu itibari ile kalan iş miktarı 3,4 milyarmış...
    Son düzenleme : keko; 29-07-2023 saat: 14:58. Sebep: eksik bilgiden dolayı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Selamlar dostlar,
    Çalışan sayısında bir sıfır fazla olmuş kekom...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sektöre sürekli güzel haberler geliyor..katar ile yenilenebilir enerji alanında ciddi iş birlikleri var...deprem nedeniyle yıkılan çok bina var..bu binaların yeniden yapılması demek birleşim mühendisliğe iş demek...büyük işlerin çoğunda birleşim mühendislik çok aktif...şirketin büyümesi için çok doğru ve yerinde adımlar atıyorlar...
    https://twitter.com/MitilBey/status/...933120/photo/1

Para bu sektörde !!!!,, brlşm dursun bakalım !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...pPihx6BQg&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. FİNTABLES Birleşimi enerji teknolojileri sektörüne dahil etmiş çarpanlarda en ucuzuScreenshot_2023-07-30-13-32-15-902_com.android.chrome.jpg

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 26/136 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •