Sayfa 56/136 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 441 - 448 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. enerjiler toparlayınca bizdekilerin bir kısmı tekrar onlara geçtiler...o yüzden de biraz gevşedik...tekrardan tavan olacağımıza inanıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    enerjiler toparlayınca bizdekilerin bir kısmı tekrar onlara geçtiler...o yüzden de biraz gevşedik...tekrardan tavan olacağımıza inanıyorum..
    bende geçtım keko eskı aşkıma dondum brlşm düzeltme yıyebılır ,,yeo 170 ustune attı kendını düzeltmesı tamam gıbı..brlşm e ara..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Sıkıntın geçtimi
     Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Hergün tavanız sıkıldım valla
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çoğu kişi satışa geçti, enerjiler bayağı primli. Satışlar yoğun. Bugün böyle herhalde.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bende geçtım keko eskı aşkıma dondum brlşm düzeltme yıyebılır ,,yeo 170 ustune attı kendını düzeltmesı tamam gıbı..brlşm e ara..
    hayırlısı artık dostum..ben elleşmeden duruyorum...zaten aldığımdan beridir de hiç trade yapmadım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlısı artık dostum..ben elleşmeden duruyorum...zaten aldığımdan beridir de hiç trade yapmadım..
    Bence de elleşme Gesanı erken terk ettin.
    13-14 lerde dikkatimi çekti bende taşıyorum. tabi gesanda duruyor.
    düzeltmenin olması çok normal.
    Selamlar...
    bu twit sürekli karşıma çıkıyor.
    https://twitter.com/loglusercan/stat...-jJ_kUYIdraKHA

7.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Bence de elleşme Gesanı erken terk ettin.
    13-14 lerde dikkatimi çekti bende taşıyorum. tabi gesanda duruyor.
    düzeltmenin olması çok normal.
    Selamlar...
    bu twit sürekli karşıma çıkıyor.
    https://twitter.com/loglusercan/stat...-jJ_kUYIdraKHA
    doğrudur dostum..zaten o yüzden de sıkı sıkıya tutmuşum...tutunacak tek enerji dalım bu...bunu da kolay kolay elimden kaçırmak istemiyorum...twiterda da güzel bilgiler verilmiş...önü açıktır..özelikle araplar ile yapılacak anlaşmalarda adı bile geçse yeterdir...

progen kardeş sana başarılar diliyorum..yolun düşerse bir çayımı içersin...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum..zaten o yüzden de sıkı sıkıya tutmuşum...tutunacak tek enerji dalım bu...bunu da kolay kolay elimden kaçırmak istemiyorum...twiterda da güzel bilgiler verilmiş...önü açıktır..özelikle araplar ile yapılacak anlaşmalarda adı bile geçse yeterdir...

progen kardeş sana başarılar diliyorum..yolun düşerse bir çayımı içersin...
    Aynı yerdemisin yolum arada düşüyor uğrarım.
    Selamlar...

Sayfa 56/136 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •