Sayfa 77/136 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 609 - 616 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Bofa 1.5 milyon yancısı yatırım finansman 600k diğer kalan 3 kurum da 1 milyon lot sattılar. Şu anda 29 civarındayız, bence bu satışa rağmen oldukça iyi durdu. Bofa alırken yf(yatırım finansman) de alıyor satarken de satıyor. Çıkmaları iyi oldu, yukarıdan tekrar alıma geldiklerinde hisseyi bir kere daha yukarı sürerler diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Bir çok yatırımcı brlsm i almak için fırsat kolluyor..bence artıya geçer geçmez yeni bir çıkış dalgası başlatacak...son iki haftanın agresif çıkışının düzeltmesinin buraya kadar olmasını temenni ediyorum...açıkçası beklentim de o yönde...eğer böyle olursa ?? belki de 40-50 aralıklarına kadar yeni bir çıkış dalgasına girebiliriz..çünkü inanılmaz bir ilgi var hisseye...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Keko dustum 40-50 deme, dün 36 dan aldım. Yüksek tut hedefini ;)

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bir çok yatırımcı brlsm i almak için fırsat kolluyor..bence artıya geçer geçmez yeni bir çıkış dalgası başlatacak...son iki haftanın agresif çıkışının düzeltmesinin buraya kadar olmasını temenni ediyorum...açıkçası beklentim de o yönde...eğer böyle olursa ?? belki de 40-50 aralıklarına kadar yeni bir çıkış dalgasına girebiliriz..çünkü inanılmaz bir ilgi var hisseye...

şirket ana ortakları alarkonun kuruluş yıllarındaki vizyona sahip . işler yolunda oldukça yeni şirketler alınacak ve yeni sektör arayışları var . yönetim kadrosunu da çok beğendim. profesyoneller var özellikle imkb geçmişe sahip bir hanımefendi ve yeni alınan enerji şirketinin genel müdürü çok dikkatimi çekti. enerji işine girerek şirket bir anlamda kabuk değiştiriyor. dikey ve inorganik büyümeler böyle stratejiler ile ortaya konulur. enerjilerde lot sayısı, sermayesi ve piyasa değeri düşük bir şirket olduğu piyasada fonlarca da tespit edildi. doğrusu bunlar önemli artılar . yolu açık şirketin . sabredeceğiz. böyle zamanlarda satan büyük fırsatları kaçırmış olabilir. aceleye hiç gerek yok. şirkette piyasa değerinin büyük olmasını ister. pd yüksekliği firma için prestijdir. bundan sonra şirketin buna yönelik hamleler geliştiriceğini düşünüyorum. şirketin 2022 faaliyet raporu son derece emek harcanarak hazırlanmış. yk başkanının mesajları ve şirketin büyüme stratejileri geleceğe dair son derece realist. şirkette sasa, alarko ve gesandaki gelişimlere benzer bir süreç bizleri bekliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko dustum 40-50 deme, dün 36 dan aldım. Yüksek tut hedefini ;)
    ilk hedef diyelim buna.... tabi son kararı piyasa verecek..sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    şirket ana ortakları alarkonun kuruluş yıllarındaki vizyona sahip . işler yolunda oldukça yeni şirketler alınacak ve yeni sektör arayışları var . yönetim kadrosunu da çok beğendim. profesyoneller var özellikle imkb geçmişe sahip bir hanımefendi ve yeni alınan enerji şirketinin genel müdürü çok dikkatimi çekti. enerji işine girerek şirket bir anlamda kabuk değiştiriyor. dikey ve inorganik büyümeler böyle stratejiler ile ortaya konulur. enerjilerde lot sayısı, sermayesi ve piyasa değeri düşük bir şirket olduğu piyasada fonlarca da tespit edildi. doğrusu bunlar önemli artılar . yolu açık şirketin . sabredeceğiz. böyle zamanlarda satan büyük fırsatları kaçırmış olabilir. aceleye hiç gerek yok. şirkette piyasa değerinin büyük olmasını ister. pd yüksekliği firma için prestijdir. bundan sonra şirketin buna yönelik hamleler geliştiriceğini düşünüyorum. şirketin 2022 faaliyet raporu son derece emek harcanarak hazırlanmış. yk başkanının mesajları ve şirketin büyüme stratejileri geleceğe dair son derece realist. şirkette sasa, alarko ve gesandaki gelişimlere benzer bir süreç bizleri bekliyor.
    inşALLAH dostum...biz yatırımımızı yaptık sonucunu sabırla bekleyeceğiz...

6. Ana pazarda olması görebildiğim tek dezavantajı gibi şu anda. Yıldız pazar ve akabinde bist100e girerse fon alımları olabilir. Hangi sebeple yıldız pazarın kriterini karşılayamıyor bilmiyorum doğrusu

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Aynı şekilde düşünüyorum keko hocam. O sebeple ek alımlar yaptım ve çok da uzun olmayan bir sürede 40 üstüne atabileceğimizi düşünüyorum, nasip diyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Ana pazarda olması görebildiğim tek dezavantajı gibi şu anda. Yıldız pazar ve akabinde bist100e girerse fon alımları olabilir. Hangi sebeple yıldız pazarın kriterini karşılayamıyor bilmiyorum doğrusu
    Şirket şu anda yıldız pazarda.
    Forum başlığı ana pazar altında, yerinde yanlışlık var.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...7aa01a43690c1f

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 77/136 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •