Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 60 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EGEPO - Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Evet 333 gelmiş

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    talebin hic onemi yok ! niye ? cunku insanlar zaten az gelecegini bildigi icin az girdi talebi mesela ben oransal olsa 10-15 bin lot girerdim.

ama 1000 lot girdim.

burda onemli olan yatirimci sayisi : 75.000 yatirimci katilmis, beklenenden fazla
    Sn hayek Doğru söylüyorsunuz bende talep gelmez diyenler için eşit dağımda bile bukadar talep geldiğini belirtmek için yazdım

3. Şirketin hastane olması yüzünden araştırdım hastane şirketlerini lokman hekim fk sı 9 civarlarında sermayesi de düşük lotu az ama fiyatına baktım 10 tl bile değil bunun fk sı 20 de fiyatı 5 tl yani değerinin üstünde bir halka arz bu o yüzden girmedim ama taleb çok diyerek lotları tacirler bu sefer yukardan satmayı deneyecektir ilk tavan da verir mi bilemem ama bir veya ikinci tavanda lotları basar mı verir mi milletin eline göreceğiz

talebe gelince hikaye 70 bin kişi başvurmuşta bunlar hikaye gerçek sayı 30 bin falandır artık aracı kurumlar da akıllandı taleb yüksek diyerek ellerinde ki lotları vermiyorlar millette

halka arz furyası yine başladı bakalım sonu yine mi hüzünle bitecek

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

4. Tacirler nasil verecek elinde lot mu var.herkeste 333 lot var.bakalim tavan 4 de mi 5mi bozulacak.ytd

5. Tacirler hangi malı verecek ?

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Şirketin hastane olması yüzünden araştırdım hastane şirketlerini lokman hekim fk sı 9 civarlarında sermayesi de düşük lotu az ama fiyatına baktım 10 tl bile değil bunun fk sı 20 de fiyatı 5 tl yani değerinin üstünde bir halka arz bu o yüzden girmedim ama taleb çok diyerek lotları tacirler bu sefer yukardan satmayı deneyecektir ilk tavan da verir mi bilemem ama bir veya ikinci tavanda lotları basar mı verir mi milletin eline göreceğiz

talebe gelince hikaye 70 bin kişi başvurmuşta bunlar hikaye gerçek sayı 30 bin falandır artık aracı kurumlar da akıllandı taleb yüksek diyerek ellerinde ki lotları vermiyorlar millette

halka arz furyası yine başladı bakalım sonu yine mi hüzünle bitecek

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Sanki diğer hisseler ucuyor. Yüzde 40 düşmeyen hisse nadir son aylarda

7. Hiç lot vermemiş. İşleme girdikten sonra düşerse alabilirim. Yoksa takibimdeki başka hisselere bakacağım.

8. 01.09.2021 tarihinden itibaren işlem görmeye başlayacakmış.
    https://www.ulakhaber.com/egepol-bor...-gorecek/4838/

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •