Sayfa 11/101 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 81 - 88 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. Ek 1m satış hakkını kullanmışlarmıydı? Hatırlayan var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Ek 1m satış hakkını kullanmışlarmıydı? Hatırlayan var mı?

Kullanılmadı henüz..

Onlarda en yuksekten satma düşüncesinde sanırım..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kullanılmadı henüz..

Onlarda en yuksekten satma düşüncesinde sanırım..!!
    O zaman yarın tavan bozulur gibi. 1m lot satarlarsa, o panikle bu son iki günde alınan 400k da satılır.

Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    O zaman yarın tavan bozulur gibi. 1m lot satarlarsa, o panikle bu son iki günde alınan 400k da satılır.

Satacaklar mı ya da ne zaman satacaklar bellı değil..

Ancak satılmadığı muddetçe baskı oluşturacağı kesın..!!

Piyasadaki miktarın, %20 sine denk geliyor..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ereğli/Zonguldak
    Gönderi
    89
    Bugüne kadar her gün tavana alış yazdım , gelmedi tabi.. Ancak yarın için aynı düşüncede olmak zor . Çünkü düştükleri fiyatlarla potansiyeli daha yüksek birçok hisse oluştu...

YTD.Herkese hayırlı kazançlar.

2.373.699 lotla kapadı tavanı..

7.  Alıntı Originally Posted by sabo48 Yazıyı Oku
    Bugüne kadar her gün tavana alış yazdım , gelmedi tabi.. Ancak yarın için aynı düşüncede olmak zor . Çünkü düştükleri fiyatlarla potansiyeli daha yüksek birçok hisse oluştu...

YTD.Herkese hayırlı kazançlar.
    Ben de katılıyorum, kaç gündür tavana yazdım gelmedi ama yarına yazmam. Bence bozacak yarın, belki sonra yine kitler ama hemen atlamamak lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Ben de katılıyorum, kaç gündür tavana yazdım gelmedi ama yarına yazmam. Bence bozacak yarın, belki sonra yine kitler ama hemen atlamamak lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

Adamlar istediği yere götürür. Toplam 5 milyon lot var. Elindeki 1 milyonu neden buralardan satsın. Olumlu bir kaç haber gönderip en 2-3'e katladıktan sonra satar diye düşünüyorum ki halka arz fiyatı 30-40 rakamlara gelsin.

Yarısından daha fazla alıcı kapattı. 410k işlem olmuş... İşlem miktarı yarın 2 milyonu geçerse satış gelebilir. Tavan serisi bozulabilir.
    Dediğim 32-35 arasına geldi. Bakalım ne olacak. Alanlar kendileriyse en az 2 katına çıkarıp gerçek halka arz yapabilirler.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 11/101 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •