Sayfa 12/101 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 804 madde; 89 - 96 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. İsteyen herkes tavandan aldı sanırım.

2. Eklememizi yaptik .Satanlara gule gule yeniler hosgeldi tavan bozmaya 80 k kalmisken 1.3 milyon alis yazildi.Acar duserse biraz daha ekler orta vade beklerim .Helal sana yeo

Alanada satanada hayırlı olsun.. Bız bıraz daha mallandık..

Orta vade bakalım karmı edeceğiz zarar mı.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Arkadaşlar kaç tavan çekeceğini tahmın etmekten ziyade, size tavsiyem şirketi inceleyin..!!

Muadillerı ile karşılaştırın..!!

o zaman doğru sonuca varmış olursunuz..!!

Borsada herzaman rısk vardır, ancak parayı da rıskı alanlar kazanır..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,498
    kalanlara kamyonla kazanma dilekleriyle ..

880 yatırdık 1416 geri döndü ,para olarak değil oran olarak şamda kayısı

şansı fazla zorlamadan

6. Teknolojin dedin mi orta uzun vade burdayiz .Ardyz Logo armada edata vbtyz manas vs .Dustukce azar azar toplarim.Duser mi cikar mi bunu da ancak tahtaci bilir.Egepo nun %55 orcay in %60 yukseldigi yerde yeo daha iyi prim yapacaktir .1 milyon lotu da artik nere de satarlarsa. Gesan da 2 milyon lotu satmadi satsalar 27xx den satabilirlerdi Hayirlisi

Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Teknolojin dedin mi orta uzun vade burdayiz .Ardyz Logo armada edata vbtyz manas vs .Dustukce azar azar toplarim.Duser mi cikar mi bunu da ancak tahtaci bilir.Egepo nun %55 orcay in %60 yukseldigi yerde yeo daha iyi prim yapacaktir .1 milyon lotu da artik nere de satarlarsa. Gesan da 2 milyon lotu satmadi satsalar 27xx den satabilirlerdi Hayirlisi
    Doğru şirketlerle karşılaştırmak lazım. Gesan, egepo, manas yeotk nın sektöründe sayılmaz.. Daha çok kontrolmatık e benzetiyorum ben.. Kaldıkı arz olmadan önce borcu olmayan bir şirket..!!!

Neredeys gelen butun gelırını yenı yatırımlara yönlendirecek..!!!

https://yeo.com.tr/#0

Şirketi merak edenler incelesin mutlaka..!!

Sayfa 12/101 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •