Sayfa 58/101 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 804 madde; 457 - 464 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. Selamlar Yeotk müdavimleri
    Nihayet bedelsiz onayımız geldi bugün
    Hayırlı olsun, elinde tutup muhafaza etmeyi başarabilenlere
    Çok agresif hareketleri vardı hissenin, malum
    Umarım yıllar öncesinin Netaş performansını görebiliriz.
    Bol kazançlar dilerim herkese...
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

2. Borsada işlem görecek tipe dönüştürme konusunda şöyle düşünüyorum; tüm ortaklar ellerindeki malın yüzde onikisini satışa koyabilecek şekilde başvuru yapmış. Şahsi nakit ihtiyaçlarından olsa böyle milimetrik eşitlikte bir hesap yapılmayacağını düşünüyorum. Bir kişiye ya da tüzel kişiye toplu satış olacaktır bence. Bu kadar olumlu yeni iş ilişkileri kuran bir firmaya ortak olmak isteyecek kişi ve kurumların olması ve anlaşarak toplu alım yapmak istemesi çok mantıklı geliyor bana, yakında açıklanır umarım, YTD.

3. 26.1 zirvesinden 22.80lere düşmüş. 21 civarına gelirse ek alıma başlamayı dusunurum

4. Şirketimiz ile Çamlıca HES Elektrik Üretim A.Ş. arasında bugün (19.08.2022), Çamlıca I HES sahasında güneş enerjisi santrali (GES) tesis edilmesi için elektrik-inşaat-mekanik işler dâhil olmak üzere anahtar teslim 1.442.715 USD bedelli sözleşme imzalanmıştır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

5. Yeni bir şirkete göre güzel kar. Hayırlı olsun

6. 43.417.316 //2022 6 aylık kar
    24.506.113 //2021 6 aylık kar
    2022 /3 aylık 31 milyon kusur kar.

7. Güzel haberler de var bakalim tahtacı nereye kadar uçuracak

8. Şirketimiz ile yurtdışındaki bir müşterisi arasında Moğolistan'da bulunan su temin sistemi projesi kapsamındaki elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon işlerinin anahtar teslim yapılması için bugün (01.09.2022) sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme bedeli 10.900.000,00 USD'dir.

Finansmanı ABD Hükümeti Dış Yardım Kuruluşu MCC (Millenium Challenge Corporation) tarafından sağlanan proje kapsamında tüm dizayn, mühendislik, yazılım, tedarik, montaj ve devreye alma hizmetleri Şirketimiz tarafından yapılacaktır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Sayfa 58/101 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •