Sayfa 69/101 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 545 - 552 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by talataktas Yazıyı Oku
    Aldık unuttuk ondan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Unutan iyileşir 😉

2. "Bir süredir geliştirmekte olduğu GES projesi için, Türkiye'nin alanında önde gelen firmalarından olan bir müşterisi ile 20.550.000$+KDV bedeli ile sözleşme imzaladı." - 29 Mart 2023

Kuvvetli bir sözleşme!
    2023 yılında alınan işler (KAP'a iletilen), 2022 yılı cirosuna çok yakın. Yanılmıyorsam, 2022 yılı cirosunun %80-90 arasına geldi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Buralarda robotlar mal topluyor, usandırma yatayları buralar. Sakin bir şekilde tutmaya fiyat hareketlerinden etkilenmemeye devam. Şimdiki piyasa değeri önümüzdeki yıllarda bir yıllık karı olacak.

4. yeo ...!!!! not ettım senı...!!! ilk üç ayda 60.145.000 usd,,7 mılyon euro kap atacaksın,,hayırdır evladım simitçi tükanı mı bura..!! pıyasa değerı 6.5 mılyar tl..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yeo ...!!!! not ettım senı...!!! ilk üç ayda 60.145.000 usd,,7 mılyon euro kap atacaksın,,hayırdır evladım simitçi tükanı mı bura..!! pıyasa değerı 6.5 mılyar tl..
    Dostum burada hazine yatıyor hazine. Senede bir reapbatterynin potansiyeline bak. Bu sene 600 700 milyon TL civarı net kar yazar Bu şirket. Minimum 25 30 fK arası fiyatlaması lazım. Gerisi basit matematik.

Patronların satıcı 14 milyon Lot ciddi baskı yapıyor zaten bir kap atsalar geri çektik diye olaylar olaylar.

Ayrıca bugün çok güzel bir haber geldi. Depolamalı santraller için kullanılacak bataryaları yerli şirketlerden alınca devlet ciddi destek verecek. Yeter ki bir an önce ürün üretelim satış garantili hemen hemen.

Unutmadan İtalya ve Romanya'da kuracakları yenilenebilir enerji santrallerinin ihalesini de gidip gesana verecek halleri yok. Sadece oradan 200 milyon euronun üzerinde ciro'ya katkı bekliyorum.

Ayrıca yöneticilerin bir sohbetinde yıllık 1gw ges kurulum hedeflediklerini duydum. Bütün bunlar düşününce nasıl bir hazinenin üzerinde olduğumuzu farkındayız.

Şirketi haftalardır araştırıyorum pozisyonumu aldım gerisi nasip.

6.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Dostum burada hazine yatıyor hazine. Senede bir reapbatterynin potansiyeline bak. Bu sene 600 700 milyon TL civarı net kar yazar Bu şirket. Minimum 25 30 fK arası fiyatlaması lazım. Gerisi basit matematik.

Patronların satıcı 14 milyon Lot ciddi baskı yapıyor zaten bir kap atsalar geri çektik diye olaylar olaylar.

Ayrıca bugün çok güzel bir haber geldi. Depolamalı santraller için kullanılacak bataryaları yerli şirketlerden alınca devlet ciddi destek verecek. Yeter ki bir an önce ürün üretelim satış garantili hemen hemen.

Unutmadan İtalya ve Romanya'da kuracakları yenilenebilir enerji santrallerinin ihalesini de gidip gesana verecek halleri yok. Sadece oradan 200 milyon euronun üzerinde ciro'ya katkı bekliyorum.

Ayrıca yöneticilerin bir sohbetinde yıllık 1gw ges kurulum hedeflediklerini duydum. Bütün bunlar düşününce nasıl bir hazinenin üzerinde olduğumuzu farkındayız.

Şirketi haftalardır araştırıyorum pozisyonumu aldım gerisi nasip.
    Ben de bir suredir, bu sirketi inceledim, bugun girmeye karar verdim, umarim guzel bir getiri elde ederiz. Reap batarya hikayesi ve defic ve avrupa yatirimlari beni ikna etti. Sirket sunumlari da, hedefler oldukca cezbedici.

Reap neredeyse bir POMEGA buyuklugune erisecek, bu da heyecan verici bir hikaye.

Simdilik almayi planladigim miktarin 10'da biriyle girdim, secim donemi ve +1 ay sonrasinda dalgali piyasadan faydalanip, daha uygun fiyatlardan toplamaya calisacagim, nasip.

Butun paydaslara bol kazanclar dilerim.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

7. Hissedeki sıkıntı ortakların borsaya kote ettirdiği hisseler. Böyle bir durum söz konusu olmasa şuan 3 hanelerde idi.

Aralık sonundan bu yana aldığı işlerin büyüklüğü 1,5 milyar. Geçen seneki ciroyu 4 ay dolmadan yakaladılar ve geçtiler.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 69/101 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •