Sayfa 45/101 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 353 - 360 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. buradakı embesıl de halen daha üç beş lotun peşinde .ulan endeks uzaya gıttı bugun hısse halka arz olsa bu dolar kurundan bu fıyattan arz etmezler .

aptal herif bekletınce daha çok mal alacağını sanıyor.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Kağıdı tahtacı mı yoksa şirket sahipleri mi çıkmasını baskılıyor. Büyük ihtimal yerli veya yabancı yatırımcıya kaıdı uygun fiattan devretme şhtimali olabilir mi? Bank of alışa geçince 100 bin lot üzeri satış tek seansta baskı uyguladılar. Takaslara bakınca kurumların çok büyük malı gözükmüyor. Bu baskı neden yapılıyor anlamadım. Halka arz 22 tl dolar o tarihte8.30 kabul edersek 2.58 dolar eder fiatı, şimdi kağı 51 tl dolar 16.60 üzerinden hesaplarsak 3.07 dolar eder tl karşılığı 26.40 tl eder. Yani kağıdın dolar bazlı ederi 26.40 tl dir. Ne kadar değer kaybettiğini görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Sevıyorum bu şirketı ,,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sevıyorum bu şirketı ,,,,
    Nesini hocam ? Daha önemlisi o bizi sevecek mi?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Nesini hocam ? Daha önemlisi o bizi sevecek mi?
    Durgusal,

Aramızda duygusal bır bağ oluştu istesem de bırakamıyorum .!!!

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 45/101 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •