Sayfa 50/101 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 393 - 400 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Tavan hayırlı olsun.63.35.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dediğiniz firmaya Escomun bir iştiraki de yatırım yaptı..
    Ben de başta bu tip yatırımdan yanayım. Yeonun tam anlamıyla hakim olmadığı bir sektör ve onlarda akıllıca davranıp sadece yatırım yaptıklar.. ilerde bakarlar iş karliysa zaten kendi bünyesinde de böyle bir hamle yapabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Dediğiniz firmaya Escomun bir iştiraki de yatırım yaptı..
    Ben de başta bu tip yatırımdan yanayım. Yeonun tam anlamıyla hakim olmadığı bir sektör ve onlarda akıllıca davranıp sadece yatırım yaptıklar.. ilerde bakarlar iş karliysa zaten kendi bünyesinde de böyle bir hamle yapabilir.

Dostum dönem elektrıkli otomobıl dönemi .Yeo da bu otomobıllerdeki batarya işine gırmeye çalışıyor.Bu gayet güzel ve ilerisi için olukça parlak bır yatırım.

Yerli otomobıldede bu bataryalara fazlasıyla ihtıyaç olacak nicat ında yerlı otomobilde böyle bir çalışması var bıldığim kadarıyla .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Piyasa değeri açısından kontrolle aramızda inanılmaz bir fark oldu.
    5milyar kontr
    1.5milyar yeo

Bir yerden sonra bu farkın azalacağına inanıyorum.kontr elbette şuan bizden daha iyi bir firma
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum dönem elektrıkli otomobıl dönemi .Yeo da bu otomobıllerdeki batarya işine gırmeye çalışıyor.Bu gayet güzel ve ilerisi için olukça parlak bır yatırım.

Yerli otomobıldede bu bataryalara fazlasıyla ihtıyaç olacak nicat ında yerlı otomobilde böyle bir çalışması var bıldığim kadarıyla .

6.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Kontr belki daha yüksek fiyatlamayı hak edebilir ancak bu kadar da değil, arada dağlar oluştu çarpanlara bakınca, mal toplayalım derken mundar ettiler hisseyi!!!!

Kontr: F/K 39.02, PD/DD 16.06, FD/FAVÖK 42.72
    Yeotk: F/K 21.34, PD/DD 7.05, FD/FAVÖK 17.89

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Bakalım nasıl devam edecek...

Kontr: F/K 59.45, PD/DD 24.47, FD/FAVÖK 64.48
    Yeotk: F/K 24.91, PD/DD 8.23, FD/FAVÖK 18.59

Al sat tut tavsiyesi değildir, yatırım tavsiyesi değildir!

7. Kağıdın kontrolmatikten eksiği yok fazlası var Kağıdı 69 dan 61 getir tuhaf baskı var hissede eninde sonunda kontrol Matik fiyatına ulaşır al sat tut tavsiyesi degil

8. sabır, sabır, sabır...

maviliklere yelkenleri açmak için 66,50 üzeri haftalık kapanış şart...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 50/101 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •