Sayfa 87/101 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 689 - 696 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler
    Önemli değil rica ederim,bak bu alctl sermayesinin 10 katı kar açıklarsa fiyat ne olur acaba varsa bu işten anlayan ne der acaba? belkide açıklayamaz sadece varsayım bizimki tabi yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir. ytd.

2. Tabi buradan hemen al sat değilde bilançoyu beklemek lazım görmek lazım iyi ise mal kaptırmadan olacakları kenardan izlemek lazım yani işin başı sabır oda bizde yok ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Tabi buradan hemen al sat değilde bilançoyu beklemek lazım görmek lazım iyi ise mal kaptırmadan olacakları kenardan izlemek lazım yani işin başı sabır oda bizde yok ytd.
    Örneğin borusan bilanço geldi bir iki yukarı gaz yaptı sonra bir kaç gün anlaşılmadık şekilde geri geldi ne yaptılar bilanço iyi deyip atlayanları patır patır döktüler sonra gazladı gitti güveniyorsan bilanço iyiyse sabırla bekleki para kazanasın aksi olursa zor.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Örneğin borusan bilanço geldi bir iki yukarı gaz yaptı sonra bir kaç gün anlaşılmadık şekilde geri geldi ne yaptılar bilanço iyi deyip atlayanları patır patır döktüler sonra gazladı gitti güveniyorsan bilanço iyiyse sabırla bekleki para kazanasın aksi olursa zor.ytd.
    Borusan bilanço çok iyiydi ama seçim dönemiydi(1. çeyrek bilançodan bahsediyorum). Sonra seçim geçince uçtu hisse

5.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Önemli değil rica ederim,bak bu alctl sermayesinin 10 katı kar açıklarsa fiyat ne olur acaba varsa bu işten anlayan ne der acaba? belkide açıklayamaz sadece varsayım bizimki tabi yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir. ytd.
    Evet güzel duruyor alctl ama ben portföyü yeni ayarladım. %40ını yeotk yaptım %50si de başka hissede ikisine de çok güveniyorum inşallah mahcup olmam. Geri kalan da eupwrda orada da bilançoya göre karar vereceğim

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Evet güzel duruyor alctl ama ben portföyü yeni ayarladım. %40ını yeotk yaptım %50si de başka hissede ikisine de çok güveniyorum inşallah mahcup olmam. Geri kalan da eupwrda orada da bilançoya göre karar vereceğim
    Hayırlısı olsun yeotk aslında bundan sonra ne yaparsa yapsınlar elde tutulacak ilk hisselerden biri, hangi fiyattan geldiği çok önemli değil hangi fiyata gidebileceği önemli,, çok uzun olmayan bir dönemde alfas fiyatına rahat ulaşabilecek gibi potansiyele sahip açık net ortada aldığı işler ve araplar dahil alabileceği işler hesaba katıldığında altın yumurtlayan tavuk olacaktır.ytd

7. yeotk 50 fk maşallah..

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    yeotk 50 fk maşallah..
    uyarınız için teşekkürler, aynısını yıllar içinde sasa için söyleyen bir grup vardı, sanırım sizde o gruptansınız. hazır şişme işini söylemişken, TL ye karşı şişen coinlerden alalalım mı? aaa burada coin yazmamışsınız ama
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

Sayfa 87/101 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •