Special Days Image
Sayfa 44/101 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 802 madde; 345 - 352 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1. 24 milyon sermaye, güzel ve geleceğe yönelik iş kolları, genç ve bilgili bir kadro, 350 çalışan, 79'u mühendis ve aktif iş ilanları, 3 kıta 25 ülke, halka arzdan gelen paranın hepsi arge ve ürgeye yatırılmış, halı hazırda imzalanan ve imzalanıcak projeler...

Beğeniyorum ve yakın takip ettiğim bir şirket. Şuan için ortaklık payım düşük olsa da günlük volatil hareketler durulunca ortaklığımı arttırmak istiyorum.

Şimdilik tavancı, mavancı takımının elinde sanırım o biraz üzücü ama borsanın yatırım tarzı farklı olan kişiliklere de ihtiyacı var tabii.

Saygılarımla.

2. Bu hıssede volatılite bıtmez,öyle yataya sarıpta eksı bir artı bır günlük yapmasını bekleyenler yanılabılır ,!!!

Tahtacının malıyetı de çok aşağılarda değil .!!! Ben şuan ki fıyatın bıle üzerinde olduğunu düşünüyorum,,

Bu dolar kurunda onlarında parası pul oluyor öyle yada böyle bu tren kalkacak ,,,,

Kalktığında da ya vagonlardan bırınde olacaksınız ya da kalkan trene el sallayacaksınız ortası yok ,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Şirket harıka iş çıkarıyor .birilerı sürekli baskı uyguluyor .en Fazla son çeyreğe kadar kasarsın sonra görüşürüz .!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Tahtacının da işi zor baskı yapıp mal toplayacak ama şirket rahat durmuyorki

6.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Gönderim Tarihi
    06.10.2021 19:11:28
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    İhale Süreci / SonucuA+ A-
    Özet Bilgi
    İhale Süreci Hakkında.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    İhale Süreci / Sonucu

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

İhale Konusu
    154 kV Atakum Trafo Merkezi Yapımı

İhaleyi Açan Taraf
    Türkiye Elektrik İletim A.Ş.

İhaleye Teklif Verilmesine İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    -

Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Diğer Taraflar
    -

Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Ortaklığın Payı
    -

İhaleye Teklif Verme Tarihi
    06/10/2021

İhalenin Sonuçlandığı Tarih
    06/10/2021

İhale Sonucu
    Ekonomik açıdan en avantajlı teklif şirketimiz tarafından verilmiştir.

İhale Bedeli
    40.214.000 TL

İhale Bedelinden Ortaklık Payına Düşen Kısım
    % 100

Ortaklık Payına Düşen Kısmın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Brüt Satış Hasılatına Oranı (%)
    % 15,8

Açıklamalar
    Şirketimiz, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021/518491 ihale kayıt numaralı ''İTM.383 Referanslı 154 kV Atakum Trafo Merkezi Yapımı'' ihalesinde, vergiler hariç 40.214.000 TL bedelle en iyi teklifi vererek 1. sırada yer almıştır.

İhale sonucunun kesinleşmesi için, İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde, düzenleyen kurumdan ihale komisyon kararı beklenecek olup süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/967594
    İhalenin duyurulduğu 06.10 tarihinde 40.214.000 TL 8.84 dolar kurundan 4.5 milyon USD ediyordu, şu anki 13.67 olan dolar kurundan ise 2.9 milyon USD yapar. Uzanamadığımız ciğere mundar deme durumu olarak algılamayın ama hayırlısı olmuş gibi duruyor.

Umarım diğer TL bazlı anlaşmalar da ihale sonuçlanır sonuçlanmaz peşin ödenmiştir veya döviz kurlarına karşı koruması yapılmıştır.

06.10.2021 tarihli özel durum açıklamamızda, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021/518491 ihale kayıt numaralı ''İTM.383 Referanslı 154 kV Atakum Trafo Yapımı'' ihalesinde, vergiler hariç 40.214.000 TL bedelle en iyi teklifi vererek 1.sırada yer aldığımızı duyurmuştuk.

Söz konusu ihalenin başka bir firmaya verildiği Türkiye Elektrik İletim A.Ş. tarafından şirketimize bildirilmiştir.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/982192

Sayfa 44/101 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •