Sayfa 33/101 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 804 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

İş yatırım dün almış bakalım 65-70 den akümüle olup 102 yapacak mı penta gibi durmuyor halbuki iş çok para akıyor 5 milyon fiili dolaşım daha ne istiyorsun arkadaş bas git iş’te

Yapacağınız işin amk

3. Dostum ky yı dökmeden gitmez .ınvestte çok yazan çizen var.hacımlı basıyorlar tahtaya .tamam dedıklerı yerde yeniden başlarlar .!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Ama yeocan bir hısse herzaman düşmez düşmemeli ne yapacaksın arz fiyatına mı düşeceksin.gel bakalım açtım kollarımı sana .!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Çok düstü diye aldım,taban oldu

6.  Alıntı Originally Posted by Borşa Yazıyı Oku
    Çok düstü diye aldım,taban oldu
    O zaman ne dıyoruz .!! Çok düştü dıye almayacağız daha daha düşerse ne yapcaz dıye düşünüyoruz

55 te gap var iş yatırım 153K aldı dün ve bugün

Unhappy

Bu kağıdı keşke ama keşke almasaydım zarar zarar üstüne çok bunaldım hergün düşüyor düşüşünde adabı olur lanet kağıt

Sayfa 33/101 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •