Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ORCAY - Ortaköy Çay Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Merhaba arkadaşlar yeni halka arzlardan tezol için hala başlık açılmamış bilen biri açabilir mi acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bu 2. tavanı ben 5. tavan ve üzeri olabilir diyorum. Gıda fiyatları artışta. Çay'a zam gelmesi stoklardan iyi kar yazması demektir.
    Degerli kardeşim.
    Yeni halka arz oldugundan gider dersin de. Bilançosuna baktınmı yılsonunda bu şirket kaç para kar edebilir.
    Temettü verebilme olasılıgı olurmu. Elinde kalırsa / beklersen bu hisse ekmek verebilirmi. /ytd..

3. Hadi hayırlısı bakalım bugün 4 te 4 olacakmı
    dün egepol 4 te 4 yaptı.

ORCAY günlük, herkese tavandan malı vermişler gibi, ama satışlarda karşılanmış!

ORCAY da 2097 yatırımcı tavanda 1 milyon lot alışla bekliyor, halka arzın 4. gününde 3.6 milyon lot satış yemiş!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Orçay'ın Ortaköy çay sanayii) bilançosunu görmek istedim bulamadım. İnternette aradım. yıne bulamadım.
    Şirketin sermayesi 20.465.000.tl. olarak görülüyor. Bunun %.39.09.u halka arzedilmiş. F/K.yok.ama hisse kaç gündür tavanda
    Ne diyelim burası borsa./ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Orçay'ın Ortaköy çay sanayii) bilançosunu görmek istedim bulamadım. İnternette aradım. yıne bulamadım.
    Şirketin sermayesi 20.465.000.tl. olarak görülüyor. Bunun %.39.09.u halka arzedilmiş. F/K.yok.ama hisse kaç gündür tavanda
    Ne diyelim burası borsa./ytd..
    2021/6 aylık net kar 2.5 milyon geçmiş aynı dönem zarar en göze çarpan satışların bu dönem yüzde 500 artmış olması kendi şirket yatırımcı ilişkileri bölümünde bilançosu var Bol kazançlar

8. Acayip hisse .Sabah 19 sonra 20.40.Saniye de 50 kademe yukari asagi yapiyo .Kademeler de bazen 20_30 k lotlar ucusuyo.Hacim bist 30 hisesi gibi.Al sat yapabilen varsa bunda helal olsun.

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •