Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ORCAY - Ortaköy Çay Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 130 lot gelmiş 1287 tl

2. Yaklaşık 61500 hesaptan talep olmuş
    YTD

3. 129 lot da bana gelmis

4. 100 lot da bana gelmiş ama ben 100 lot talep girdim.

Orçay için halka arz büyüklüğünün toplamda 5,46 katına denk gelen talep geldi

Orçay Ortaköy Çay Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket) paylarının halka arzı 26.08.2021 ve
    27.08.2021 tarihlerinde "Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" ile Borsa İstanbul
    Birincil Piyasa'da gerçekleşmiştir.
    Şirket'in çıkarılmış sermayesinin 12.465.000 TL'den 20.465.000 TL'ye artırılması nedeniyle
    ihraç edilen 8.000.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilmiştir.
    Şirket paylarının halka arzında 1,00 TL nominal değerli payların halka arz fiyatı 9,90 TL olarak
    açıklanmış olup, belirlenen halka arz fiyatı ile halka arz büyüklüğü 79.200.000 TL olarak
    gerçekleşmiştir.
    Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da "Borsa'da Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama ve
    Satış" yöntemi ile yapıldığından, herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat yapılmamıştır. Borsa
    İstanbul tarafından paylaşılan verilere göre talep sonucunda halka arz büyüklüğünün toplamda
    5,46 katına denk gelen 432.534.990 TL karşılığı filtre edilmemiş 43.690.403 nominal değerli
    talep gelmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/960955

6. Hisseler 2 eylül perşembe işlem görmeye başlayacak hayırlı olsun yatırımcılara şimdiden.

7. Eşit dağılım olduğu için küçük yatırımcı iyi organize olsa 20 tavan bile götürür
    Güven bana isimli yarışmada yarışmacılar ilk etapta soruları cevaplıyor ve doğru cevaplar neticesinde kasada para birikmeye başlıyordu.
    Ardından köşelerine çekilen yarışmacılar, tekrar soruları görmek için yavaş yavaş sunucunun olduğu alana doğru ilerliyordu.
    Bu esnada biri butona basarsa tüm büyüyü bozup biriken parayı tek başına alıp gidiyordu ya aynı onun gibi erken butona basanlar yüzünden para birikmiyor
    Organize olmak önemli
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

yarin aciliyoruz

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •