Sayfa 145/524 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4185 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. İnceledim defalarca okudum. Olumsuz bir olmadığını, hatta daha önceki soru işareti olan kurul kararlarının ortadan kaldırıldığını anlıyorum.

Sayın Vekilin oradaki yapının sanki dün yapılmış gibi soru önergesi vermesi de "biz bir şey yapılmasını sitemezük' zihniyetinin devamı. Geçmişten hatırladığım kadarıyla orası 94'lü yıllarda olan bir yapı, kaldı ki yapılacak olan ekleme denizin ileri tarafında ve oralarda antik kent diye bir şey yok. Olanlarda kıyı tarafında.

Belki de Vekil'in amacı aşağılardan hisse alabilmek olarak da özetlenebilir. Umarım şirkette bir an önce gerekli açıklamayı yapar.

Bu kadar spekülasyon veya manipülasyona izin vermez. YTD.
     Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    https://www.egedesonsoz.com/haber/ch...p-oldu/1091102

Meclise bile taşınmış ilginç hissede açıklama bile yok ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Nemport un karşı oldugunu biliyoruz.

Fitneyi ateşleyen o olabilir.

Yılların şirketine, yeni kuruluyor gibi bir muamele yapamazlar.

Neticede kendi arazisi.

Ben şahsen bu sit mit lerden hiç hoşlanmıyorum.

En kısa sürede sonuçlanır diye umud ediyorum.

Belki de patronun işine geliyordur.

Biz de böyle birini savunuyoruz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu arada ben dün fark ettim ama bilenler de mutlaka vardır, Nemport'un da liman büyütme projesi var. Hatta bizim işe göre çok daha kapsamlı.06.01.2020'de çed onayı çıkmış. Bu sebeple bizimkisi de onaylanacaktır. Var olan iskelesine güneye doğru paralel yaklaşık 400 metrelik yeni iskele yapımı. Uydu fotolarından inşaatın da başladığı gözükmekte.

nem.jpgnem2.jpgnem3.jpg

4. Merhaba Arkadaslar
    Aralik 24 ten itibaren, 10 gun halkin goruslerine acilan surec ve bakanligin 10 is gunu icinde karar vermesi gereken max sure 20 is gunu. Dolayasiyla bu max 20 is gunu sure 21.01.2022 itibariyle doluyor. Eger uzatmazlarsa 4 gun kaldi. Covidten dolayi isi yavaslatirlarsa onu bilemeyiz.

Bu yukarida yayinlanan haberi okudum. Sanki Patronlar tarafindan, yatirimciyi panige sokmak icin yaptirilmis gibi duruyor. O yukarida bahsedilen iddalara ragmen proje hukumetin bakanlari tarafindan onaylandigi gozukuyor. Bu bana Bagfas olayindaki video goruntulerini aklima getirdi. Bagfas fabrikasi icinden cekilmis kopuklu sularin goruntuleri sosyal medyaya dustu. Hurriyet gazetesi bu goruntuleri servis ettikten hemen sonra devlat yetkileri hemen harekete gecti. Fabrikanin kapatma karari ile zaten cok ucuz kalmis hisse, bedelli sermaye artisi oncesi bu panikle yok pahasina alinacakti. SPK nin sirketi Yildiz Pazardan Goz alti pazarina atmasi Patronun planlarini kursaginda birakti.

5. Haberi yapanlar art niyetli !
    "Bakanliktan Ege Gubre karari ! Antik kentin uzerine mi yapildi " diye baslik atiyor.
    Bakanligin Ege Gubre lehine verdigi karari, 'Antik kentin uzerine mi yapildi ? " diyerek spekilasyon yapiyor.
    29.12.2021 tarihinde yaptigi habere bak dunki habere bak !
    https://www.egedesonsoz.com/haber/ba...apildi/1091084
    https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...tirimi/1089367

EGGUB - Ege Gübre

bu kirli haberleri çıkartan her kim ise ciddi bir dava açılması lazım.

Nemport böyle ucuz bir şirket ise onun alacağı olsun.
    Umarım Nemport yoktur arkasında…

Patronla beraber biz de hissedar olarak dava açabiliriz her kim ise…

Şerefsizlik bu….

Kim bu ******** acaba….

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Bir takım ş.refsizler hisse satmamızı istiyor.

Demek ki alım vakti gelmiş arkadaşlar.

Bugün haberi gösterip aşağı düşüreceklerdir.

Sırf bunun şerefine bugün de ek alım yapacağım.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

8. Madem öyle körfezdeki tüm tesisleri yıksınlar ! Körfezde kazı çalışması yapıp tamamını kültürel alan ilan etsinler! o zamanda birilerinin işine gelmez diye düşünüyorum.

Sayfa 145/524 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •