Sayfa 152/520 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Ege Gübre tarafından yapılması planlanan İskele Kapasite Artışı ve Dip Taraması projesi ile ilgili 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' kararı verildi.
    Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "İZMİR ili ALİAĞA, ilcesi Çakmaklı Mahallesi mevkiindeki EGE GÜBRE SANAYİ A.Ş tarafından yapılması planlanan İSKELE KAPASİTE ARTIŞI VE DİP TARAMASI projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliğinin 14. maddesi gereğince Komisyon çalışmaları ve halkın görüşleri dikkate alınarak Bakanlığımızca 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' Kararı verilmiş olup; İZMİR Valiliği(Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) tarafından kararın halka duyurulması gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu projeye ait Nihai ÇED Raporu ve eklerinde belirtilen hususlar ile 2872 sayılı Çevre Kanununa istinaden yürürlüğe giren yönetmeliklerin ilgili hükümlerine uyulması, mer'i mevzuat uyarınca ilgili kurum/kuruluşlardan gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. "

2.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    ÇED onaylanmış hayırlı olsun inşallah.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayırlı olsun. İnşaallah hak ettiği değeri bulur.

Hayırlı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Grafik al diyordu aldık sat diyor satiyoz karı cebe koyuyoruz

Dünden haber alanlar ooohhh 195 220 onlar esas karli

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Grafik al diyordu aldık sat diyor satiyoz karı cebe koyuyoruz
    Nilkiz abi ben nikah kıydım bununla, bir türlü boşayamıyorum.

Duygusal bağlantı var bende.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hayirli ugurlu olsun Insaallah

Valla 219 dan aldım ucuz dedim adam 195 e saldı borsanın zaten tadı yok dün aldiklarini boşaltirlar bunu satış fırsatı olarak kullanırlar ben bekliyecem 224 e sattım kar yok denecek kadar az gelsin aşağı bakarız kağıt mi yok borsada

Sayfa 152/520 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •