Sayfa 156/526 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 4208 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. bu fiata kelepir ötesi,, büyüme potansiyeline göre , ,,,,,,yatırım tavsiyesi değildir.

2. Benim tahminim de sermaye artırımı yönünde. Patronunncebinde akrep olduğu için. Farketmez şirketin faaliyetleri çok güzel. Yatırımcı olarak arkasında durur sermaye artırımına katılırım
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bedelli yapacağına bedelsiz yapsın daha güzel olmaz mı? Veya bedelli+bedelsiz. Düşük sermayeyi arttırsın.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu sefer bedelli olmaz illede bedelsiz gelecektir ve iyi de gelir hele şu 233 lerin üzerine bir atsın hız kazanır kerata
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından yapılması planlanan "İskele Kapasite Artışı ve Dip Taraması Projesi Yatırımımız" ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde yaptığımız müracaat ve ÇED raporumuz, ilgili komisyonlarca incelenmiş ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu" kararı verilmiştir.

Söz konusu projemize ait olmak üzere, ilgili kurum ve kuruluşlardan alınması gereken izinler ve gelişmeler özel durum açıklamaları yoluyla sayın yatırımcılarımızla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/997369

ÇED olumlu kap haberi gelmiş dostlar...burası neden bayram yerine dönmüyor ???

bu yatırım ile egegübrenin limanındaki iki iskele 100 er metre uzayacak böylece limana mega gemiler de yanaşabilecek...egegübre ciddi bir şekilde büyüme sürecine girecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından yapılması planlanan "İskele Kapasite Artışı ve Dip Taraması Projesi Yatırımımız" ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde yaptığımız müracaat ve ÇED raporumuz, ilgili komisyonlarca incelenmiş ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu" kararı verilmiştir.

Söz konusu projemize ait olmak üzere, ilgili kurum ve kuruluşlardan alınması gereken izinler ve gelişmeler özel durum açıklamaları yoluyla sayın yatırımcılarımızla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/997369

ÇED olumlu kap haberi gelmiş dostlar...burası neden bayram yerine dönmüyor ???

bu yatırım ile egegübrenin limanındaki iki iskele 100 er metre uzayacak böylece limana mega gemiler de yanaşabilecek...egegübre ciddi bir şekilde büyüme sürecine girecek...
    slm sn keko hocam evet çed olumlu ama bu hınzır her olumluyu ilk önce tepkisiz uyutur sonrası hareket getirir işte bu puştun da pisligi burada.

6. mega gemilerin yanaşması limanların kapasitesini fuul yapar bir de bu limanı uluslararası lojistikte önemli bir merkez haline getirir...egegübre için olumlu bir gelişme..

benim merak ettiğim hisse bu haberi uzun süredir bekliyordu yaklaşık 1,5-2,00 yıldır bu haber bekleniyordu...bu haber ile bu hisse normalde tavan olmalıydı..acaba ben mi yanlış okuyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    slm sn keko hocam evet çed olumlu ama bu hınzır her olumluyu ilk önce tepkisiz uyutur sonrası hareket getirir işte bu puştun da pisligi burada.
    bence haber çok taze..bir çok kişi fark etmedi bile... bence olay duyuldukça bu hisse hareketlenecektir...zaman ilerledikçe çıkış olmalı diyor mantığım...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bence haber çok taze..bir çok kişi fark etmedi bile... bence olay duyuldukça bu hisse hareketlenecektir...zaman ilerledikçe çıkış olmalı diyor mantığım...
    aynen koko kardeşim egerki pasta büyük bal yapan arılar da gerçek bal üretecekse ormanda kovygun en derinlerine petek yaparlar ki ulaşılması zor olsun diye ama bu balı parmaklamadan bırakmam artık.

Sayfa 156/526 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •