Sayfa 288/522 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 4169 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Sür bakalïm yukarı tosunum sür hoppaa 😂

2. İşimiz çok daha, yeni doğan yavru kuzuların aşılarını yaptıracağız, bakımı var, afgan çoban tutacağız, Karadenizin çiçekli yaylalarına salacağız büyüteceğiz
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

3. Hadi tosunum ,yabancı müşterilere bol bol gübre ihracatı yap .
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

4. bugun gene yatirimci iliskilerini aradim gene konusmak isteniyor beyfendi...gene spk ya sikayet dilekcesi yazdim...eggub yatirimci iliskileri kucuk hissedarlarla telefonda konusmak istemiyor dedim..mail attim ona dahi cevap verilmedi dedim

5. spk ya tekrardan basvuru yapildi, bekle 2 ay daha mi yoksa spk daha once inceledi de genel kurula onaylat seni on siraya alirim mi dedi

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    spk ya tekrardan basvuru yapildi, bekle 2 ay daha mi yoksa spk daha once inceledi de genel kurula onaylat seni on siraya alirim mi dedi
    Prosedür bitti. Spk inceleme falan yapmayacak. Sadece dosyayi kabul edip bölünme tarihi açıklayacak. Büyük ihtimal yarin açıklayıp pazartesi bölünür

7. Genel kurul geçen cuma yapıldı. Kötü niyetli yönetim bu işlemi pazartesi tamamlayıp salı verebilirdi spk ya. Olayi bilerek sündürerek cumaya bıraktılar ki bölünme haftaya kalsin.

8. Belkide bilerek bugünü beklediler ki spk bülteni çıksın. Bunun aciklamasi öbür perşembeye kalsin.eger böyle olacaksa şeytanı bunlar doğurmuş diye düşünürüm

Sayfa 288/522 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •