Sayfa 503/519 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Aksine, ben bilançoyu ve mali değerleri beğendim. Bundan sonraki bilançoların daha iyi geleceğini tahmin ediyorum. Borçluluk yok, nakit fazlası var, döviz pozisyonu iyi, liman genişletme haberi de gelir ise daha iyi olur. Bir aksilik olmaz ise Genel kurula katılabilirim.

2. https://x.com/JordanKamuran/status/1...758400586?s=20

Kuşlu sitede takip ettiğim ve yatırımlarını beğendiğim başarılı bir arkadaşın Ege gübre yorumları.
    Bende altına imzamı atarım.

3. Liman güncellenmedi gördüğünüz gibi...olmayacaktı zaten...sadece arsa değerlemesi daha yüksek olmalıydı...güncel değeri 175 milyon dolar...
    Kar fazla gelecek diye gubre tarafından daha fazla çaldı hırsız soyu...
    SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benim düşüncem patron 92 yaşındaki recep gençer ölüm döşeğinde. veraset vergisi az çıksın diye bagfaş ve ege gübreyi düşürebildikleri kadar düşürüyorlar. YTD...

5. batıçime bağlı batı liman halka arz edilecek ki! ege gübrenin hemen sol tarafında bulunan küçük bir liman! şimdi batı liman halka arz edilip orada oluşacak fiyat ister istemez ege gübreyide ilgilendirecektir diye düşünüyorum. bu düşüşle ne kadar toplayabilirsek toplayalım mantığı güdüyorsa bende ki lotları ancak torunlarımdan alır tabi alabilirse.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

6.  Alıntı Originally Posted by Toprak99 Yazıyı Oku
    batıçime bağlı batı liman halka arz edilecek ki! ege gübrenin hemen sol tarafında bulunan küçük bir liman! şimdi batı liman halka arz edilip orada oluşacak fiyat ister istemez ege gübreyide ilgilendirecektir diye düşünüyorum. bu düşüşle ne kadar toplayabilirsek toplayalım mantığı güdüyorsa bende ki lotları ancak torunlarımdan alır tabi alabilirse.
    Katılıyorum

7. Ne zaman batı liman halka arz edikecek
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Katılıyorum
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by GKN45 Yazıyı Oku
    Ne zaman batı liman halka arz edikecek

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SPK dan onay bekliyor sanırım.

Sayfa 503/519 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •