Sayfa 51/524 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 4186 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Blanco beklentisi olanlar vardır aramızda yazarsa seviniriz

2. Tlman tavana gidiyor bu kendini limandan saymıyor bilanço iyi gelir beklenti çok yatırım fonu gibi unutmak lazım

3. İhracat rakamları iyi olduğuna göre ve de ithalat da tam gaz devam ederken iyi olmalı bilanço, gübre işini bilemiyoruz kar mı yoksa zarar mı yazar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ben kriz dinlemiyorum.
    Elime nakit geçtikçe heybeye yüklüyorum.
    Aldığım gün fiyata bakmadan dalıyorum.
    Bugün de öyle yaptım.
    Istedikleri kadar baskılasınlar.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Arkadaşlar Eggub 700 dönüm arazi üzerinde hem limanı hem gübre fabrikası olan bir tesis herkes normalde gübre fabrikası olarak biliyor ismi yanıltıcı değişmeli içindeki gizli değer hiç araştırma raporu da yok bilinmiyor şimdi bu değer emsalleri milyar dolar iken borsada 180 milyon dolar çünkü kimse limanı bilmiyor değer analizi yapamıyor küçük yatırmcı finansal okur yazarlık yok spekülatör değeri biliyor toplamaya çalışıyor ama bu da sessiz sakin gizli saklı doldur boşalt ile allak bullak eden onlar kul hakkı yiyerek hemde şimdi bilanço önemli değil bilanço iyi de gelse kötü de gelse fark etmez önce sahip olunan varlık fiyatlanmalı var olan hali hazırda milyar dolarlık liman emsalleri çok net patron bile Alsancak limanından daha değerli derken bilanço kötü gelse ne fark eder şimdi ortada blr ev var diyelim ev 1 milyar TL ama borsada o ev 180 bin TL o ara evi kiraya veremediniz diyelim blr kaç dönem. Gelir yaratmasa ne olur o evin değerini düşürmez ki bilanço kötü gelse Bile gizli kalmış emsalleri milyar dolar olan blr limana sahip olduğu gerçeğini değiştirmez üstüne gübre fabrikası hediyesi promosyon lu hemde şaka değil gerçek bu önce sahip olduğu değer gerçek değerine fiyatlanmalı hemen hemde uzun vade değil biz böyle blr değere ilerde sahip olmayacağız şu anda sahibiz bu hisse o noktada uzun vade değil bilanço ve teknik analiz geçerli değil bilanço ve teknik anca mal toplama amaçlı küçük yatırımcıya ilizyonla malı elinden almak için teknik ve bilanço var olan hali hazırda ki herkes hemfikir değerli liman gerçeği değiştirmez diyelim halka açık değildik bilanço kötü düşük ama acaba o bilanço öyle diye an itibariyle borsa değeri 180 milyon dolar dan halka arz edermiydi sizce patron bilanço kötü gelse bile kaç para dan halka arz ederdi tv de halka arz reklamları nasıl olurdu sizce

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İhracat rakamları iyi olduğuna göre ve de ithalat da tam gaz devam ederken iyi olmalı bilanço, gübre işini bilemiyoruz kar mı yoksa zarar mı yazar.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...pildi-41918397
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. TCMB/KAVCIOĞLU: ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA PPK VAR, TÜM GELİŞMELERİ DEĞERLENDİREREK ÜLKEMİZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN......bu açıklamada gösteriyorki doların ateşini düşürecek adımlar atılacaktır,faiz düşürmeyecekleri açık piyasanın daha fazla bozulmasını beklemiyorum bilanço dönemi geldi hisseler atak yapabilir,abd ve avrupa coşmuş gidiyor,ytd.

Doğalgaz kıtlığından ve fiyatların aşırı yükselmesinden birçok gübre fabrikası üretim kısmış yada durdurmuş.
    https://www.icis.com/explore/resourc...igh-gas-prices

Bizde durum nedir acaba? Doğalgaz azotlu gübrelerin ana girdilerinden. Kış soğukları arttıkça doğalgaz fiyatları da daha çok tırmanacak.
    Fabrikalar yeteri kadar gübre stokları oluşturamazsa, baharda dünyayı gübre krizi bekliyor demektir...
    Akabinde de tarımsal rekolte düşüşü ve gıda krizi.

Sayfa 51/524 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •