Sayfa 61/521 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 4166 madde; 481 - 488 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by burak1997 Yazıyı Oku
    Değerli EGGUB yatırımcıları izninizle ben de bir kaç cümle yazmak istedim. Uzun zamandır hisseyi takip eden sessiz çoğunluktan sadece biriyim. Hisse nette yorumları düzenli şekilde okur fikir edinmeye gayret ederim. Tahtayı izler kimlerin neler yaptığını kendimce yorumlarım kafamda. Sığ bir tahta sahipli bunu hepimiz biliyoruz . Gerçek değeri ve liman konusunda forumdaki birçok arkadaşımız benden de oldukça donanımlı ve bilgili bunu kabul ediyorum.

Hissenin yukarılara gitmesi için onlarca bahane yazabiliriz , düşmesi için ise çok hisse özelinde bir durum söz konusu değil . Genel bakış açısı da bu şekilde zaten . Liman geliri , gübre faaliyetleri hatta Bağfaş tan bile olumsuz etkilenmesi bir tarafa tahtacı hisseyi yukarı çekebilmek için gerekli lotu ya toplayamadı yada acelesi yok olarak düşünüyorum. Zamanı geldiğinde ve yukarı yönlü düğmeye bastığında da gözü hiçbirimizi görmeyecek ve yoluna devam edecektir. Bu süre zarfında gerek uzun vade gerekse kısa vade de hareketi sezip tahtaya atlayanlar elbette kazançlı çıkacaktır .

Özetle "Nasipten öte köy yok " der tüm EGGUB yatırımcılarına bol kazançlar dilerim. YTD
    Üstadım burası hicbirimizin tapulu malı değil.
    Istediğini yazmak, her yazmak isteyenin hakkıdır.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Hızla artan döviz fazlamız var. Şirket 15 yıldır döviz eksiğinde idi 2.5 yıldır aşırı hızlı döviz fazlasını artırıyor

Ve döviz artıyor

Kredilerden kafamızı kaldıramazdık dövizli kredilerden
    Artık döviz fazlamız var

Ve döviz artıyor

Limanımız var tüm geliri dövizle

Ve döviz artıyor

İhracatımız artıyor ve şiddetle artmaya devam edecek
    Çünkü ülkemizde üretim aşırı ucuz ve aşırı ucuzlamaya devam ediyor

Çünkü döviz artıyor

Döviz artıyor ve şirketin tl karı artıyor

Sadece son 25 günde döviz %17 arttı ağalar

Kimse kusura bakmasın döviz artıyor ve şirketin hissesi yerinde sayıyor

Yemezler

Döviz artıyor ve benim elimdeki eggub hisseleri artıyor

Kimse kusura bakmasın

Tahtacı ve veya patron sıkıştı artık.

Geçen yıl 270 tl olan hisse
    Dolarla ölçersen 400 tl ediyordur herhalde
    Enflasyonla bakarsan 350 tl ediyor şu an

Bugünün parası ile 350-400 tl yi görmüş hisseyi tahtacı 180 tl ye sunuyor bizlere

Biz de kek gibi daha da düşer mi diye korkuyoruz.

Düşerse düşsün ağalar

Bonus zamanı geliyor.

Bonuslarımızla ne alacaz bu fiyatlardan kelepir eggub varken.

Uyanalım ağalar

Bu fırsat ciddi söylüyorum 10 yıl bi daha gelmez.

Alıcan bu kirazdan kalmaz birazdan.

Not : görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Tüm görüşleri dinleyin kendi riskinize göre kendi kararınızı verin.
    Zarar etmeye dayanabilme kapasitenize göre yatırım yapın.
    Risk almayan kazanamaz
    Ve risk almazsanız kaybetme ihtimaliniz de kalmaz

İhtimallere göre oynayın
    Hislerinize göre değil

Saygılarımla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dolar bazında grafiğe bakmak lazım liman Expertiz i dolar üzerinden hep emsaller ve geliri dolar Euro ile şimdi dolar bazı grafikte 10 sene önceki zirveler a bakarsak göreceksiniz daha anca dolar bazında 10-11 sene önceli seviyeler civarındayız

Alıntı Originally Posted by burak1997 Yazıyı Oku
    Değerli EGGUB yatırımcıları izninizle ben de bir kaç cümle yazmak istedim. Uzun zamandır hisseyi takip eden sessiz çoğunluktan sadece biriyim. Hisse nette yorumları düzenli şekilde okur fikir edinmeye gayret ederim. Tahtayı izler kimlerin neler yaptığını kendimce yorumlarım kafamda. Sığ bir tahta sahipli bunu hepimiz biliyoruz . Gerçek değeri ve liman konusunda forumdaki birçok arkadaşımız benden de oldukça donanımlı ve bilgili bunu kabul ediyorum.

Hissenin yukarılara gitmesi için onlarca bahane yazabiliriz , düşmesi için ise çok hisse özelinde bir durum söz konusu değil . Genel bakış açısı da bu şekilde zaten . Liman geliri , gübre faaliyetleri hatta Bağfaş tan bile olumsuz etkilenmesi bir tarafa tahtacı hisseyi yukarı çekebilmek için gerekli lotu ya toplayamadı yada acelesi yok olarak düşünüyorum. Zamanı geldiğinde ve yukarı yönlü düğmeye bastığında da gözü hiçbirimizi görmeyecek ve yoluna devam edecektir. Bu süre zarfında gerek uzun vade gerekse kısa vade de hareketi sezip tahtaya atlayanlar elbette kazançlı çıkacaktır .

Özetle "Nasipten öte köy yok " der tüm EGGUB yatırımcılarına bol kazançlar dilerim. YTD
    Merhaba
    Yorumlarınız için teşekkürler.

Ben de tahtacının yeterince mal toplayamadığını düşünüyorum.

Hatta bu yüzden patrondan korktuğunu ve rahtayı oynatacak gücü olmadığını düşünüyorum.

Biraz gücü olsa bu ucuzluğa birilerinin geleceği riskini almaz 200 üstünde tutardı tahtayı

O yüzden işler karışık

İnsafı olmayan patron
    Hakimiyeti olmayan tahtacı

İşimiz zor insafı olmayan patronu alt edecek bir superman lazım bize

Kimseden korkmayan

Patron ile işbirliği sonra da sağlamır…

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Bilanço hareketi başlamış olabilir.
    Haftaya iyi başladı, hayırlısı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bilanço hareketi başlamış olabilir.
    Haftaya iyi başladı, hayırlısı bakalım.
    Gübrf ye göre hareket ediyor...Çedle alakalı çınar mühendislikle görüştüğümde mail atacaklarını söylemişlerdi; hala gelen mail yok..Kanımca gizli tutuyorlar,çünkü adımı soyadımı,mailimi istediler verdim..Firma saklı tutulmasını istemiş olabilir...Yani bizlere bu konuda cevb vereceklerini sanmıyorum...Yatırım işleri ile ilgilenen Yüksel beyede mail atacağım..Sizlerde konuyla ilgili mail atarsanız iyi olacağını düşünüyorum..Sonuçta bu Ege Gübrenin yatırımcısıyız...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Gübrf ye göre hareket ediyor...Çedle alakalı çınar mühendislikle görüştüğümde mail atacaklarını söylemişlerdi; hala gelen mail yok..Kanımca gizli tutuyorlar,çünkü adımı soyadımı,mailimi istediler verdim..Firma saklı tutulmasını istemiş olabilir...Yani bizlere bu konuda cevb vereceklerini sanmıyorum...Yatırım işleri ile ilgilenen Yüksel beyede mail atacağım..Sizlerde konuyla ilgili mail atarsanız iyi olacağını düşünüyorum..Sonuçta bu Ege Gübrenin yatırımcısıyız...

Bu bilgileri vermezler hocam, resmiyet kazandığında KAP'a bildirmek zorundalar.
    O konu çok mühim, bilançodan bile önemli, umarım olumlu rapor çıkar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu bilgileri vermezler hocam, resmiyet kazandığında KAP'a bildirmek zorundalar.
    O konu çok mühim, bilançodan bile önemli, umarım olumlu rapor çıkar.
    İhracatın artması istendiğine göre, mecbur onay verecekler.
    Yoksa kayırmaca olur.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Arkadaşlar, bu günün pastasını atabilecek var mı ?
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Sayfa 61/521 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •