Sayfa 78/519 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 617 - 624 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Bizim tahtacı kafasını bir aşağı bir yukarı vurmaktan kendisinde beyin bırakmadı.
    Bagfaş azıcik öksürse bu hemen kümese geri atlıyor.
    Kaçarın yok.
    Ya beyinsiz kalacaksın, ya da defolup pılını pırtını toplayıp cehenneme gideceksin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşşallah. Tosbağa gibi kelleyi yine içeri çekti.
    Alışkanlık hâline getirdi.
    Ama yemezler.

3. ne öküzmüş ne öküzmüş,hala yerinde sayıyor.180 üzerine bile atamıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Bizim tahtacı kafasını bir aşağı bir yukarı vurmaktan kendisinde beyin bırakmadı.
    Bagfaş azıcik öksürse bu hemen kümese geri atlıyor.
    Kaçarın yok.
    Ya beyinsiz kalacaksın, ya da defolup pılını pırtını toplayıp cehenneme gideceksin.

sevgili dostum bunlar cehennemi cennet zannediyorlar bu yüzden bir yere gitmezler böyle yaglı böregi yemeden gitmek lugatlarında yoktur bu zırzopların çam sakızı gibi yapışırlar beklentisi olan hisselere boşuna nefes tüketmeyelim ve takip dahi edip strese girmeyelim bizler lanet olsun kurtulayım diyecegimize onlar desin ve götürsün hani bir söz vardır ya öpe öpe yada s.......e s.......e götürecek
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili dostum bunlar cehennemi cennet zannediyorlar bu yüzden bir yere gitmezler böyle yaglı böregi yemeden gitmek lugatlarında yoktur bu zırzopların çam sakızı gibi yapışırlar beklentisi olan hisselere boşuna nefes tüketmeyelim ve takip dahi edip strese girmeyelim bizler lanet olsun kurtulayım diyecegimize onlar desin ve götürsün hani bir söz vardır ya öpe öpe yada s.......e s.......e götürecek

6. Bagfaş artan gübre fiyatlarına paralel aynı 2008 yılı global gübre konjonktür deki süreç benzeri yüksek kâr açıkladı zaten Kâr amacı gütmesi pek düşünülmeyen tarım kredi gübretaş gübrf bile yüksek kâr ederken Tekfen Toros gübre iştiraki nden gelen karlılık nedeniyle benzer bilanço açıklar iken Ege gübredeki gübre segmentinde ki zayıf tablo soru işaretleri dolu bu bilanço hayatın olağan akışına aykırı değilmi ben anlam veremiyorum işin içinden çıkamıyorum nasıl olur gübre fiyatları rekor kırdı benzer aynı işi yapan bırakın başka firma aynı patron Bagfaş bile ayrıca navlun uçtu ihracat rekor gelirler döviz cinsi ve hem döviz arttı hem deniz yolu taşımacılık altın çağına girmiş şimdi nasıl böyle bir bilanço Bagfaş son zamanların en iyi bilanço açıklamış burda da akıl tutulması var malesef aynı emsalleri milyar dolar olan limana sahip iken borsa değerinin 190 milyon dolar da takılıp kalması bunu piyasanın fark etmiyor olmasındaki akıl tutulması benzeri sektörün genel fotoğrafının tersi açıklanan bilanço açıklama istenmeli neden böyle

Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Bagfaş artan gübre fiyatlarına paralel aynı 2008 yılı global gübre konjonktür deki süreç benzeri yüksek kâr açıkladı zaten Kâr amacı gütmesi pek düşünülmeyen tarım kredi gübretaş gübrf bile yüksek kâr ederken Tekfen Toros gübre iştiraki nden gelen karlılık nedeniyle benzer bilanço açıklar iken Ege gübredeki gübre segmentinde ki zayıf tablo soru işaretleri dolu bu bilanço hayatın olağan akışına aykırı değilmi ben anlam veremiyorum işin içinden çıkamıyorum nasıl olur gübre fiyatları rekor kırdı benzer aynı işi yapan bırakın başka firma aynı patron Bagfaş bile ayrıca navlun uçtu ihracat rekor gelirler döviz cinsi ve hem döviz arttı hem deniz yolu taşımacılık altın çağına girmiş şimdi nasıl böyle bir bilanço Bagfaş son zamanların en iyi bilanço açıklamış burda da akıl tutulması var malesef aynı emsalleri milyar dolar olan limana sahip iken borsa değerinin 190 milyon dolar da takılıp kalması bunu piyasanın fark etmiyor olmasındaki akıl tutulması benzeri sektörün genel fotoğrafının tersi açıklanan bilanço açıklama istenmeli neden böyle
    Üstadım bu hisseyi muazzam fiyatlara götürecekler.
    Ondan ötürü piyasaya istedikleri kadar negatif haber vermek istiyorlar.
    İstedikleri kıvama getirmeden hareket çekmeye niyetleri yok.
    Düşünsenize yapılan yatırımlar hala eski degerinde duruyor.
    Bu fiyatlara yabanci bir şirket talip olsa verirler mi.
    Yabancılar için çerez parası bu.
    Gel gör ki borsaya açilmadan once güzelleme yapanlar açıldıktan sonra hırsızlık pozisyonuna geçiyorlar.
    Ne yapalım düzeni ve tezgahı böyle kurmuşlar.
    Ytd

Fakat bu beklentiler bizi burda tuttuğundan diger trenleri kaçırdık.
    Amma sabrımızın karşılığını bir gün göreceğiz. İnşallah
    Ytd.

Sayfa 78/519 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •