Sayfa 155/519 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Ben de o kısmı tam anlamadım. %30 büyünce kar nasıl o kadar artacak. Kesin olan şey limanın değeri çok daha arttı. Bu limanı uzatmak için gerekli parayı nereden bulacaklar ? Fikri olan var mı?
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

2. Valla söyle kallavi bir bedelli yapsalar tadından yenmez

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Valla söyle kallavi bir bedelli yapsalar tadından yenmez
    Bedelli yapacağına bedelsiz yapsın daha güzel olmaz mı? Veya bedelli+bedelsiz. Düşük sermayeyi arttırsın.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. Sayın hissedar01; 10.000.000 sermaye ile bedelli yapıp ne kadar para toplayacak ki! Zaten hissenin çoğu kendilerinde olduğunu düşünürsek bir kasadan diğerine koymuş olacaklar. Önce %1000 -2000 bedelsiz yapacak ki sonra da bedelli yapacak o zaman para toplanır tabiki ihtiyacı var ise. Benim düşüncem en azından. YTD.
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Valla söyle kallavi bir bedelli yapsalar tadından yenmez
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sistez Yazıyı Oku
    Çok zor bunların 1.250.000.000 tl kar göstermesi,Şu anda 750.000 elleçleme de ne gösteriyorlarki,250 m tl kar gösterirlerse iyi.Bu sistem de malesef firmalar istedikleri gibi vergi veriyorlar.
    Su anda bile tam kapasite ile calismiyor ama proje tamamlandiktan sonra tam kasite calisabilecek.
    Iskele uzunlugu ve derinligi ile cok buyuk gemilerin EGE de yanasabilecegi tek liman olacak.
    Yillik 1.250 milyon TEU demek aylik yaklasik 105 bin TEU demek.
    Ornegin Suveys kanalini tikayan Evergreen adli gemi ve hatta daha uzunlarina hizmet verebilecek
    Everygreen gibi gemi 20 bin TEU luk bir kapasiteye sahip. Hesap ortada.
    Kesinlikle YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Kartalbey Yazıyı Oku
    Su anda bile tam kapasite ile calismiyor ama proje tamamlandiktan sonra tam kasite calisabilecek.
    Iskele uzunlugu ve derinligi ile cok buyuk gemilerin EGE de yanasabilecegi tek liman olacak.
    Yillik 1.250 milyon TEU demek aylik yaklasik 105 bin TEU demek.
    Ornegin Suveys kanalini tikayan Evergreen adli gemi ve hatta daha uzunlarina hizmet verebilecek
    Everygreen gibi gemi 20 bin TEU luk bir kapasiteye sahip. Hesap ortada.
    Kesinlikle YTD
    Bu yıllık 1,25 M TEU kapasite bilgisi nereden acaba?

Benim çedde okuduğum kapasite artışı:

- Gemi Sayısı 600'den 900'e(Konteyner)
    - 500,000 TEU/yıldan 750,000 TEU/yıla

7.  Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    Bu yıllık 1,25 M TEU kapasite bilgisi nereden acaba?

Benim çedde okuduğum kapasite artışı:

- Gemi Sayısı 600'den 900'e(Konteyner)
    - 500,000 TEU/yıldan 750,000 TEU/yıla
    Merhaba
    Ispanyol firmasinin 2010 yilinda yaptigi yatirimlarla kapasitesnin 1 milyon TEU cikarilmasiyla ilgili yazi asagidaki linktedir.
    Yazi 12 yil onceye ait.
    https://www.utikad.org.tr/Detay/Sekt...n%20kapasiteli
    Burada liman projesi de yok. Ekleyecekleri vinc ve ekipmanla kapasite artisina gidecekleri yaziyor.

Kapasite, hizmet edilecek gemilerin buyuklukleri ve ellecleme hizi ile alakali olduguna gore, yapilacak liman projesi ve
    son bir yil icinde alinan vincler bosuna degil.
    Kesinlikle YTD
    Son düzenleme : Kartalbey; 31-01-2022 saat: 01:27.

8. bu kadar vinç ile 1. milyon teu anca olur ama 4-5 tane daha büyük vinç alınca 2 -2.5 milyon teu bile olabilir.(asyaport gibi)
    Şu an asya port 2 milyon teu yu aktarma ile geçecek..

Sayfa 155/519 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •