Sayfa 133/521 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 4164 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Her şey güzel gidiyor da hissenin gözü neden hala toprağa bakıyor.

Birileri malı kaptırdı da aşağıya basarak mal mı toplamaya çalışıyor.

Oysa kademelerde genelde tahtacının malı var ve kendi çalıp kendi oynuyor.
    Bari tahtayı yukarı çek de mal toplansın kademelerde.

Ne dersiniz Ortaklar, bir yanlışlık var mı düşüncelerimde.

Syg.

Kademelerdeki malın tahtacıya ait olduğunu nasıl anlıyorsunuz?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahtada ilk on kademe satışta ve ilk on kademe alışta kademelerde genellikle birer kişi gözüküyor ve alış satış miktarları
    çok az ve düzenlenmiş gibi duruyor. Buna istinaden genelde tahtacının malı ifadesini kullandım. Bu kadar ayarlanmış ve düzenli
    bir tahtayı ancak tahta yapıcı organize edebilir diye düşünüyorum. Tabi ki bu benim zannım. Yanılıyor da olabilirim.

Syg.

4. Kademlerde sığ olduğu İçin aşağı çekiyor,birazcık alışta kademe araları açılıyor bakalım 1 yıl daha beleşe mal bulabilecek mi bu millet?

5. Şunu da belirtiyim bu yatırım bittiğinde 20 bin teu luk gemiler geldiğinde Asya port gibi 1,8 milyon teu/yıllık kapasiteye kısa sürede ulaşacaktır.O zaman oluşabilecek potansiyeli ben şimdiden görebiliyorum

6. 75 milyon harcanacakmış projeye. Bizim cingöz patron bedelli yoluyla toplar mı bu parayı acaba ? Valla çok iyi olur bence. Hatta inşallah diyorum

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    75 milyon harcanacakmış projeye. Bizim cingöz patron bedelli yoluyla toplar mı bu parayı acaba ? Valla çok iyi olur bence. Hatta inşallah diyorum
    bedelli yoluyla toplayacağını düşünmüyorum, öyle bir niyeti olmuş olsaydı şimdiye kadar bir şeyler yapmaya başlamış olurdu. yinede belli olmaz aklından neler geçirdiğini Allah bilir.

8. Bugün son gün. Borsada hiç bir şirket bu değerleme işinden yararlanmadı mı acaba. Benim bildiğim kimse öyle birşey açıklamadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 133/521 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •